Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leírná valaki hogy milyen...

Leírná valaki hogy milyen amikor boldog az ember és nincs semmi problémája?

Figyelt kérdés

Én nem érzem magam boldognak, mert alapból nem volt sose túl szép az arcberendezésem és emiatt sokszor kinéztek iskolába az osztálytársaim. Emiatz sokáig nem volt barátnőm se.

Mert 2007-ben elvesztettem édesapám.

Mert szegény sorsban nőttem fel, és voltak dolgok amiket nélkülöznöm kellett.


Én ezek miatt már sosem leszek boldog, igaz, azt sem lehet állítani hogy a padlón lennék; mert nem. És vannak ugyan problémáim, de ezek szerencsére nem élet-halál kérdések.


Valaki viszont, akinek semmi gondja nincs, leírhatná hogy milyen az.


Köszönöm. 24/f


2013. dec. 22. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van-e olyan, akinek semmi problémája nincs.

Szerintem az egy nagy probléma, ha valaki őgy érzi, hogy semmi problémája nincs.

2013. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó, nagyon jó!

Azt hiszem... már rég volt, hogy semmi gondom ne lett volna. Azonban most sem rossz és nekem ez már bővel elég.

2013. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán mikor szerelemes lesz az ember és viszont szeretik,na akkor boldog igazán a föld felett van 2 méterrel.

De aztán ez múlik ,vagy egészen vagy részben :(De akkor csak az az érzés van és nincs semmi más ami érdekelne ,mint a drog :)

2013. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felemelő érzés, mintha lebegnél a semmi közepén. Sajnos nem tart sokáig...
2013. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyémántlány ***** válasza:
Én alvás közben vagyok csak teljesen problémamentes. Ébren cseppet sem olyan tökéletes az élet...
2013. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!