Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fontos annyira a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos annyira a fiúknak a tökéletes smink, a műköröm, a haj, ami úgy nézzen ki mintha fodrásztól jött volna a lány? Mert én ennek annyira az ellentétje vagyok. Néha sminkelem magam, tehát simán kimek smink nélkül is az utcára.

Figyelt kérdés
Műkörmöt rühellem, mert amikor dolgozok betörne, gépelni se lehet vele normálisan. A hajamat meg csak összeszoktam fogni legtöbbször, mert kezelhetetlen, pedig havonta eljárok fodrászhoz... Így esélyem sincs meghódítani a srácot, aki bejön? 18L
2011. jún. 22. 11:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
nem fontos
2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik ilyen, én párom imádja a természetes hajszínemet, az egyszerű frizurámat, utálja a műkörmöt és a sminket.
2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Pont ezektől mászok a falra amit felsoroltál. 23/F
2011. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te gondolod. Az ápoltság és egy bizonyos szintű igényesség ami fontos nekünk férfiaknak. Ne legyen zsíros a hajad, ápolatlan a körmöd, sárga a fogad, koszos szakadt ruházatod stb. Nem gondolod jól, hogy a férfiaknak a mű, és természetellenes kinézetű nők jönnek be.
2011. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű, ha valakinek bejössz, akkor sminkkel, smink nélkül is be fogsz jönni. :) Egy normális fiúnak a természetes lányok tetszenek, és nem az ilyen túlcicomázott libák. :)
2011. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten undorítónak tartom azokat a lányokat akik úgy néznek ki mintha a fröccsöntő üzemben laknának, mert műanyag az egész csaj.. Ha nem is annyira "TUTAJOS" a csaj, de természetesen sokkal jobban tetszik. Ez az én véleményem. Egy kis szájfény elmegy, max melír, de többi tényleg fölösleges.. Legyél igényes, tiszta, és sokkal többre fogsz menni mint azok a kirakatbabák, akik azt hiszik magukról, hogy ők milyen jó csajok, hidd el:)
2011. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem az állításod megcáfoltuk ... BUSTED
2011. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néznek ki ezek a hamburger szájú műhajú libák, akinek fél kiló vakolat van a fején..? Aztán csak akkor jön a kellemetlen meglepi ha leveszi..:D Hidd el, ha mindig természetes vagy, úgy is fogsz tetszeni bizonyos embereknek. + Nekik nem tudsz kellemetlen meglepetést okozni ha nem fested ki magad. Látnál egy ilyen műlibát smink meg festékek nélkül.. Mint ma most szakadt volna le a fáról némelyik, kb:D
2011. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem jó helyen ismerkedsz, látod itt is mennyi normális hozzáállású srác akad. :D

A diszkópatkány kis *****-től nem tudom mit vársz pl. nekik lehet tényleg ez jön be, de a plasztiklányoktól nem is akar komoly kapcsolatot senki általában.

2011. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a többi nőnek fontos.
2011. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!