Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én lehetek ilyen szerencs...

Csak én lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Most írtam a felvételit,összesen 45(!!!!) pontom lett:( pedig jó tanuló vagyok jeles megcsináltam vagy száz volt felvételit,most utólag itthon,simán meg tudnám csinálni.Csak ott éppen annyira bestresszeltem és szinte már bepánikoltam,hogy körübelül annyit se tudtam,hogy mennyi 1x1:( annyira félek,hogy így szerintem még szóbelizni se hívnak be:( az Óbudai,Berzsenyi és a Madách gimáziumokat jelöltem be...körübelül megyek most a Petzelbe)Van még ilyen sötét ember mint én:')?!

2014. jan. 29. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nyugi..:D nekem a matekom 9 lett a magyar 26 :DD

Bár én olyan sulit jelöltem meg legelsőnek ahova nem kell felvételi:) Csak fizikai kell mert rendőrsuli:) Matek nagyon nehéz volt tényleg:S

Énis nagyon ideges voltam.

NYUGODJ MEG! ne stresszelj reméljük felvesznek!

15/L

2014. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

nem kifogás a stresszelés..ha tudod akkor tudod ennyi.

gratulálok kislányom mehetsz kukásnak,vagy kereshetsz egy pasit aki majd eltart (amíg kedve van)

2014. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
utolsó te egy hülye vagy, gratulálok!
2014. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

első vagyok. 2.!!!

Szerintem meg elmehetnél a jó....ba!

Hogy lehet ilyet leírni? agyoniksolázott senki!

Kérdező nehogy magadra vedd ez nem igaz,csak unatkozik az ilyen és az az élete,hogy a gyk-n tönkretegye valaki napját!!

2014. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Nagyon is létezik ilyen helyzet, hogy valaki annyira pánikol és fél, hogy teljesen leblokkol!!!

Egyáltalán nem volt szép tőled 2-es ez a minősíthetetlen hozzászólásod, szégyellheted magad!!!

2014. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es válaszoló!Majd meglátom,hogy te az én helyemben,hogy teljesítettél volna!:)
2014. jan. 29. 20:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy az teljesen kiborított az,hogy egyes osztálytársaimnak akik bukdácsolnak és alig kapták meg a 2-est félévkor,60 pontos lett..:( szerintem csak én vagyok ennyire sötét vagy nem tudom..
2014. jan. 29. 20:24
 8/13 anonim válasza:
Izgultál. Vizsgahelyzetben ez a legrosszabb dolog amit tehetsz.
2014. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2# Most őszintén : Voltál te már stresszhelyzetben, írtál felvételit ?

Tudod, így marhára könnyű okosnak lenni és osztani az észt, de ha Őkelme ennyire nagy zseni, igazán megoszthatná velünk a pontjait, feltéve ha írt központit. Ne attól érezd magad jobban, hogy másnak rossz, pláne hogy még fel is hívod rá a figyelmét, az abszolút undorító. Edd meg magad, te hűdenagyész !

Kérdező, én is csak annyit tudok mondani hogy ne törődj vele. Elsőnek írj be egyet az álmok közül, hátha...

Valamint vannak olyan gimik, ahova nem kérnek központit és nem is annyira alja iskola. Felvételik után is lehet még kérdezősködni iskoláknál, hogy maradt-e ki hely. Mikor voltam a Teleki Blanka Gimnázium nyílt napján, azt mondta a csajszi, hogy lehet majd náluk érdeklődni, mert előfordult már, hogy nem sikerült feltölteni az osztályokat.

Tudom, hogy rossz, én is voltam hasonló helyzetben, noha nem(annyira) felvételi kapcsán. Az izgulás rossz tulajdonság, de kiküszöbölhető ! Csak szokni kell a stresszhelyzetet. Járj versenyekre, vegyél részt iskolai ünnepségeken a műsorokban, javulhat a helyzet :)

2014. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztó lett ...Matek 9 ,magyar 38 xD
2014. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!