Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert félek a szép csajoktól...

Miert félek a szép csajoktól nemértem miért van szerencsétlen ember vagyok?

Figyelt kérdés
edig soha nem volt senkim még nővel nem volt kapcsolatom nagyon félek hogy egyedul maradok a csajok meg rámse néznek kinek kellene egy munkanélkuli segény szerencsétlen ember senkinek bulikba nemjárok mert nincs rá keret hirtelen belekerultem egy helyzetbe ahol csajok voltak én meg néztem magam elé mert ugyse álnak velem szóba hiába micsinályak reménytelen eset vagyok ásam el magam
2013. máj. 26. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már közösségi oldalra (már amennyire ez az) írsz, és azt várod, hogy segítsenek, írj normálisan. "edig" "micsinályak" stb


Egyébként nekem szimpatikus vagyok, ha gondolod beszélgethetünk. Amúgy hogy nézel ki? Sokat számít a lányoknál :)

2013. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na én beszélek, hogy írj normálisan... :$

szimpatikus vagy*

2013. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok szimpatikus neked te csaj vagy amúgy én meg 21-éves pasi
2013. máj. 26. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez gyorsan ment.
2013. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
oh :D én 16 lány
2013. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én aszitem hogy legaláb vagy 18 éves.
2013. máj. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!