Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell, , lazanak lenni"?

Hogyan kell, , lazanak lenni"?

Figyelt kérdés
szeretnek megtanulni tancolni (tudjatok az az epilepszias rohamhoz hasonlo mondern tanc ami most divat)de mindenki azt mondja:,,tul merev vagy" , ,,legy laza" ; de nem tudom hogy kell azt...kerlek segitsetek,,,, ja es 14 eves lany vagyok,,,keringozni konnyebb,mint ez a modern tanc :/

2014. febr. 1. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora hülyeség, rúgj be és ugrálj a zenére, ha meg még nem rúghatsz be, várd meg míg berughatsz és akkor járj ilyen helyekre. A szórakozás erről szól, nem betanult mozgások ismételgetéséből. Legalábbis én mindig röhögök a sok nyomorulton aki "keni". Ha meg a tánc része érdekel, menj el egy tánciskolába és bármit megtanítanak neked.
2014. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mint irtam kiskoru vagyok,,,es kinek van penze tanciskolara??? inkabb veszek 2 kenyeret abbol a penzbol ;)
2014. febr. 2. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél egyáltalán olyasvalamit, ami ennyire nem passzol az egyéniségedhez?


A tánc speciel egy olyan dolog, ami belülről fakad. Ha elengeded magad és megy, akkor ennyi. Ha mozogni szeretnél és tanulni, akkor kénytelen leszel órákra járni. De pl. én személy szerint utálok táncolni, mert egyszerűen nem illik hozzám, attól még érezhetem magam jól a bőrömben, lehetek "laza" más téren.


Tudom, hogy 14 évesen az ember sokmindent csinál a társaság miatt, de inkább a hozzád illő társas elfoglaltságot keresd, mintsem hogy olyat csinálj, amit nem élvezel, csak mert más is ezt teszi.

2014. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen csak nemreg volt egy osztalyos ,,buli" mindenki tancolt en meg ulltem es neztem oket,,,nem volt kellemes erzes,,,ez valtotta ki az erdeklodesemet a tanc irant
2014. febr. 2. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!