Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Különc vagyok? Nem értem a...

Különc vagyok? Nem értem a mai velem egykorú fiatalokat.

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy nem érdekli őket semmi, csak az alkohol a cigi meg a drog. Ezenkívül egyik napról a másikra élnek és semmi jövőképük nincs. 20 évesen már komoly terveim vannak hogy miként tovább az életben, és így vagyok ezzel már 2 éve, de csak kapom az undorító megjegyzéseket meg elröhögik magukat. És ha kilépnek az "életbe" akkor meg csodálkoznak hogy nem tudnak magukkal mit kezdeni, mert nincs pénzük.

Mit gondoltok?


2009. dec. 6. 10:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az baj, hogy ez a nomrális, mégha már lassan a normálisból van kevesebb. Nem az aki szét issza, cigizi, füvezi, szexeli a fejét kamaszkorban mert hát ő kamasz... És amikor tudod hogy nem vagy rossz de mégis mindenki lenéz mert nem vagy menő, és mégis mindneki ezt csinálja körülötted, akkor rosszul érzed magad akkor is ha neked van igazad. Szerintem azok az önigazolók akik ezt csinálják. Önigazolásból azt mondják, hogy hát fiatalok vagyunk ezt is ki kell próbálni, meg önigazolásból kiutálják az olyanokat akik nem csinálják azt amit a többség. Csakhogy a színfalak mögött azért látszik, hogy velük van a baj. Tudom, mert volt több ilyen ismerősőöm is. Azon kivül kitűnő lehetőség a tanulmányozásra a legtöbb buli ahol elmúlt éjfél és mindenki részeg rajtad kívül... Hidd el, belül nem olyan menők...
2009. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

22:06-nak:

Srác vagyok......

2009. dec. 7. 14:03
 13/28 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem abban semmi sincs,ha egy fiatal hétvégén elmegy partizni és iszik is ott,meg talán cigizik is,ettől nem rossz ember.Szerintem az a gáz,hogy te 20 évesen(asszem)nem csinálsz ilyesmit,vagy legalább egyszer elmennél partizni és egy kicsit elengednéd magad,de ha erre nem vagy képes akkor.....magadra vess.Nem kell mindenen agyalnod,kell egy kis szünet.A drogosokat én sem bírom,de hát vannak ilyen emberek és ezt el kell fogadni!

Neked az a tanácsom,hogy tanuld meg elengedni magad,mert szükséged van rá,ahogy mindenkinek!

2009. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

01:21 vagyok. Szerintem nem attól fogja elengedni magát az ember ha elmegy bulizni. Valakinek más a jó... És a minden kipróbálunk nálam nem azt jelenti, hogy megiszom az összes fajta alkoholt, hanem hogy könyvet olvasok meg hegyet mászok vagy tudomisén... Még csak stréber sem vagyok. Gimiben nem si tanultam semmit, így csak négyes az átlagom.

Amúgy én meg lány vagyok és nagyon várom már hogy valami nomrális környezetbe jussak jövőre a gimiből... Az egyetemen legalább olyanok lesznek akiket az érdekli ami engem. :D

2009. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó! Őszintén kívánom neked, hogy legalább 5-6 olyan embert találj majd az egyetemen, akik azért mennek oda, mert az érdekli őket is, mint ami téged. Az a baj, hogy a szép új oktatási rendszerünk nem csak bejuttatja, hanem bent is tartja az egyetemeken a suttyóját is. Akiknek nagyobb a hangja és már a tanárok is kiábrándultak - új év, újabb hülyék, s már nem veszik a fáradságot, hogy kiválogassák a normálisabbját, hanem egy kalap alá veszik. Ez van.


A kérdezőnek: érték az, amit te képviselsz, de azért szilveszterkor egy pohár pezsgő nem a világvége. A kulturált italfogyasztás nem egyenlő az alkoholizmussal és azzal a fajta "fiatalkori hedonizmussal", amiről írsz. Nem ETTŐL vagy különb tőlük.

2009. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Azért had legyen az én dolgom hogy bízok benne. Ez egy olyan hely ahova nagyon kevés embert vesznek fel, és ahova csak igazán fanatikus emberek, mivel legtöbben azt sem tudják mit jelent a kifejezés ami a szakterület megnevezése. :) És nem azt mondtam, hogy jöjjenek oda hozzám, hanem azt hogy nem fognak hülyének nézni mert nem a piáról beszélek.
2009. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%

Háát..tuti le fognak most szavazni,de nem érdekel!

Én 18 éves vagyok, és imádok partyzni, minden hétvéégn járok ide-oda! És igen szoktam inni, néha cigizni, valamint egy párszor becsúszott már egy marcsis cigi. De nem bántam meg semmit! Most vagyok fiatal! Most akarom kiélvezni az életet! Ha most nem jársz el bulizni, később megfogod bánni.Pl. nagynéném msot jött rá 44 évesen,hogy elrontotta a gyerekkorát! És msot 3 gyerek mellett jár el bulizni..ez emnnyivel jobb?? Amúgy meg te tudod,én nem szólom le azokat akik otthon ülnak a seggükön, miközbe én partyzok :D Nekik szar nem nekem! Szerintem te rohadtul be lehetsz fordulva! Ja és az a véleményem,h sztem te simán mennél bulizni,csak nem hívnak sehova! Amúgy meg nem tom miért gondolod azt,h aki elmegy bulizni azt mind matt részeg,és be van állva+h egymás után szívja a cigiket! Nem így van..én pl egyszerűn csak imádok táncolni,s azért vagyok minden hétvégén discoba!!! Le lehet szavazni :DDDD!!!!!!! PaRTy aLL THe TiMe!!!!

2009. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
72%
Ja még ennyi h nincs jövőképem??? Majdnem szín jeles vagyok az iskolába, és rengeteg tervem van,amit meg is fogok valósulni..Amúgy meg pont a te fajtáid nem tudják megvalósítani a terveiket.. 1.) Azért nem, mert később jösz rá,hogy nem buliztál,akkor amikor már melót kéne keresned,és már bocs de b@aszni fogsz rá.. 2.) Tök befordulsz a társaság hiány miatt,depis lesz(lehet h öngyi is :D pl. pécsi egyetemista srác. ) :D Lehet le szavazni :)
2009. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
*valósítani
2009. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

Én mindig azt mondom, hogy annál az embernél, aki minden hétvégén a hányásában fetreng csak egy rosszabb van: az, aki elvből még szilveszterkor sem iszik meg egy pohár pezsgőt sem. (Persze kivétel, aki betegség miatt.) De a legviccesebb az, hogy ezek az emberek általában olyan felsőbbrendűnek is érzik magukat...


Elmondanám neked, hogy egy buli abból áll, hogy emberekkel beszélgetsz, kapcsolatokat teremtesz/erősítesz, közben jól érzed magad (táncolsz, stb.), és persze iszol is valamennyit. De a buli nem azt jelenti, hogy neked feltétlenül meg kell innod 10 sört és 10 felest, és elszívnod egy doboz cigit. Hidd el, olyan emberek is járnak bulizni, akik megisznak pár sört, és nem gyújtanak rá, hála istennek ez a fajta van többségben. Az a lényeg, hogy jól érezd magad, nem az, hogy igyál.


A színötös bizonyítványoddal meg kitörölheted a segged. Ez ma kevés, nem egy színötös embert láttam már eltűnni a süllyesztőben, szüleim vörös diplomás ismerősei szar fizetésért a kulimunkát végzik. Persze nem azt mondom, hogy ez nem számít, de ha emberekkel nem tudsz kapcsolatot teremteni, akkor b@szhatod az egészet. Bizonyára te is tudod, milyen nagy az ismerősök és protekció hatalma, és szar helyzetben bizony jól jön, ha vannak barátaid, akik segítenek. Nem azt mondom, hogy ne tanulj jól, de ez így önmagában édeskevés. És bizony, egy átlagember a haverjai ~75%-át a bulikban ismeri meg.

2009. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!