Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez ugye hogy nem normális? |lent|

Ez ugye hogy nem normális? |lent|

Figyelt kérdés
Az, hogy 14 évesen nincs kedvem az élethez. vannak barátaim, de.. mintha nem is érdekelném őket. az egyik, akiben még megbízom, tejesen lemásol engem. Mindenben. Anyám otthon már szinte csicskáztat. Mindent én csinálok, és soha, egy "köszönöm" szócska nem hagyja el a száját. Apukám még jó régen elhagyott minket, ezért a nagyobbik bátyám, most kb. úgy viselkedik velem, mintha az apám lenne, ezáltal semmit nem enged, sehova nem enged, nem csinálhatom, amihez kedvem van, lekorlátoz. Kisebbik bátyám, őt nem érdeklem. elég rosszul tanulok, csak 1 négyesem lett, a többi 3-2. Tanárok mind utálnak, folyamatosan a rosszabb jegyet adják. Ráadásul súlyos depresszióban vagyok... a pszichológus sem segített. mégcsak kicsit sem. Mindig bőgve, sírva ballagok haza. Öngyilkossági kísérletek járnak a fejemben, hogy leugrom az erkélyről, beesek a sínek közé... már vagdosom is, és éheztetem magam. Másoknak azt mondom, "áhh, csak a macska volt.!". de senki nem hiszi el. és akit szeretek, mással van, nem is érdeklem. Barátnőm szerint normális dolog, de szerintem kicsit sem..

2014. febr. 1. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy nehéz időszakon mész most keresztül, abból, amit olvastam ez egyértelmű. Az öngyilkosság gondolata és a vagdosás tényleg nem a legjobb dolog. Lehet beszélned kellene az érzéseidről a rokonaiddal. Persze ehhez az ő pozitív hozzáállásukra is szükség van. A jegyeid is lehet azért nem a legjobbak (bár azért nem olyan vészes), mert nincs valami rendben a családi életeddel. Lehet jó lenne, ha apukáddal is felvennéd a kapcsolatot. Ha jól gondolom anyukáddal egy kicsit elmérgesedett a viszony. Biztos nekik sem könnyű, hogy apukád nincs már veletek.
2014. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mennyire magad alatt vagy. Én ilyenkor mindig megpróbálok kikapcsolódni, filmet nézni, zenét hallgatni. Legalább ezek közben meg tudok feledkezni a körülöttem lévő világról.
2014. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LoLmAnUsH válasza:

Elhiszem mennyire rossz lehet neked én is valahogy így voltam.. örülnék ha pár szóban valahogy vígasztalni tudnálak.Ha érdekel írd meg priviben (van skype om)

ja, és a következőt nagyon komolyan írom:NE LEGYÉL ÖNGYILKOS! & NE VAGDOSD MAGAD! én szívesen segítenék (4 napja vagyok 14,és fiú)

2014. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van barátnőd? Örülj neki:D töltsetek egymással több időt. Ha bármintipp kéne mit kezdj magaddal írhatsz priviben:) 16F
2014. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!