Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki levegőnek néz. Mit...

Mindenki levegőnek néz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a problémám, hogy szinte senki nem foglalkozik velem. Vagyis van egy barátnőm,akinek mondhatni tökéletes teste van, mindenki köszön neki, megdicséri, hogy milyen szép (pl.) a ruhája, meg minden... Minden fiú bele van zúgva. Én meg vékony vagyok, nincs akkora mellem, bár jó cuccaim vannak (mégse dicséri meg senki), és arcilag sem vagyok valami csúnya (ezt most nem egó-ból mondom). És nekem meg még annyit sem mondanak a fiúk, hogy "szia". Ha mondok valamit beszólnak, meg minden. Aki tetszik, persze levegőnek néz, meg mindig ott van körülötte egy tök szép lány, aki mögött úgy érzem, hogy elbújhatok.

Elég kicsi az önbizalmam, főleg most... Hogyan növelhetném? Olyan fura érzelmeim vannak, egyszer azt gondolom, hogy akkor én most megcsinálom, és bebizonyítom mindenkinek, hogy érek is valamit, máskor meg azt, hogy inkább visszavonulót fújok.

A barátnőm (akiről írtam) nagyon ügyes, ő a legjobb tesiből, nincs olyan sport, ami rosszul menne neki. Mindenki szurkol neki,meg minden. Én meg inkább az "okos" típus vagyok, de azért tesiből sem vagyok rossz, lányok közül én vagyok a 2. legjobb, de nekem meg nem megy minden olyan fényesen, ráadásul, mint ahogy szokták, rám se hederítenek, csak akkor, ha bénázok.

Meg a másik amit nem értek,hogy van egy lány, aki szintén elég vékony (de én azért vékonyabb vagyok), arcilag sem mondhatni olyan szépnek, viszont nagyon jó cuccai vannak, és egyszerűen oda van érte mindenki. Nem értem, engem miért nem bírnak, ha őt igen?!

Nem tudom,mitévő legyek...



2014. febr. 8. 10:38
 1/7 anonim válasza:
amiket leirtál azok csak külsőségek, én nem ott keresném az okokat, a bnőd lehet hogy nyitottabban, közvetlenebbül viselkedik, de az is kérdés hogy te mit akarsz mert sztem nem érdemes mindenki számára megfelelni, inkább olyan fiút keress aki úgy fogad el ahogy vagy
2014. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem van egy ugymond stéber ismerősöm aki folyamatosan azt csinálja hogy ott vagyunk egy társaságba odajön és teljesen más dologról kezd el beszélni meg mond nekem valamit látja hogy hallottam de addig ismételgetei amit mondott még azt nem mondom hogy "Jól van már baz. d . meg!" Ha te is csinálni szoktál valami ilyesmit akkor sürgősen hagyd abba. :D
2014. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is "okos" típus vagyok, ezért nincsenek barátaim. Meg engem tök más dolgok érdekelnek, mint az átlag lányokat fiúkat....

19/F

2014. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LaceR válasza:
100%

Sok birka ember van, de ne nekik akarj megfelelni! Nekem van az osztályba egy jó haverom vele elvagyok egész nap a többi úgy ahogy hozzám szól. Engem nem érdekelnek... Keress te is egy embert akivel eltudsz lenni akár fiú akár lány. A többivel meg ne foglalkozz. :)

17/F

2014. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem akarok mindenkinek megfelelni, csak nagyon tudnék örülni egy embernek, aki elfogad :)

A stréberség közelében sem vagyok, soha nem szoktam hogy tanulásról vagy ilyesmi dolgoktól beszélni társaságban. Vagyis alapvetően szerintem egy embernek fel se tűnne, ha meglátna, hogy én "okos" vagyok... (ezzel most nem azt akarom kifejezni, hogy szőke liba vagyok xD)

Egyébként a beszólogatást így visszanézve inkább kitörölném abból amit írtam, mert ők mindenkinek beszólnak, szóval nem is tudom miért írtam.

Furcsa, mert engem meg szinte ugyanazok a dolgok érdekelnek, mint a többi lányt, de alig van barátom/barátnőm.

2014. febr. 8. 12:40
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én is hasonlò helyzetben vagyok. A saját és mások vèlemènye szerint sem nèzek ki rosszul,de mègsem vesznek èszre a fiùk. Én eldöntöttem,hogy nem èrdekelnek a fiùk,ès mások sem. Csak a tanulásra koncentrálok
2014. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Te körülbelül egy 5 éves szintjén vagy és attól még hogy "jó cuccaid" vannak ugyanúgy rusnya marad a fejed aki szép az egy sima farmerbe meg egy fehér pólóba is szép tök mindegy mi van rajta érted amit próbálok elmagyarázni? szóval inkább ásd el magad jobban jár a világ nélküled :dddd
2014. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!