Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek, hogy nincs értelme...

Éreztétek, hogy nincs értelme semminek és büntetés az élet?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy eléggé besokalltam az elmúlt időben. Dióhéjban. 20 éves vagyok és egy épkézláb kapcsolatot sem tudok felmutatni. Nem azért, mert menőzni akarok, hanem mert hiányzik valaki, aki magamért szeret. Most végre megtaláltam életem szerelmét, aki viszont nem érez irántam semmit. Úgy érzem, mintha egy büntetés lenne az élet. Néha a sorsot vagy Istent hibáztatom. Aztán megpróbálok kikeveredni mindenből. Pozitívan hozzáállni, de semmi haszna. Csak mélyebbre süllyedek. Van egy jól kereső állásom, de ott is csak a szívás megy. Próbálok korrekt lenni mindenkivel, nem alkoholizálok, meg nem bántok senkit, próbálok keményen dolgozni és megfelelni, de semmi értelme. Ez csak büntetés. Másoknak nem kell semmit sem csinálniuk és mégis megkapnak mindent. A „haverom” nagyképű és leginkább egy kerti törpére emlékeztet mégis megkapott mindent az élettől. Van egy lány, aki viszont szereti őt. Mindegy. Nem tudom részletesem leírni, majd kifejtem később. Értitek már?
2009. dec. 7. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

én olyan 21-22évesen bnőztem be először, és addig én is depiztem meg minden ,illetve utána mégjobban amikor kidobott.


talán tenned kellene valamit neked is, hogy elérj valamit nem gondolod? Mit teszel te érte? Sorold.


Amúgy istent felejtsed el, itt nem a nemlétező istened fog segíteni, hanem te magad, ha vagy annyira tökös.

2009. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát elsőnek is nem adom fel. Pedig sokszor gondolok rá. Eljárok ismerkedni, de egyszerűen nem tudom. Volt egy barátnőm, akivel jártunk, most pedig akit megtaláltam de sajnos nem szeret :(
2009. dec. 7. 22:01
 3/20 anonim ***** válasza:

Az ember mindig vágyik valamire, és a dolgok sosem jönnek úgy össze. Nekem nincs munkám, lehet hogy nem is találok, már lassanként akármilyen szívás melót elvállalnék.


Jó párkapcsolatom van. Úgy egy hétig örülünk ha látjuk egymást nem alszunk együtt, mert amíg nem jön az előző havi fizetés, én itthon vagyok, ő meg egy barátjánál.


Hogy én mostanában hányszor voltam így vele mint te.


Aztán rájöttem, hogy örülni kell annak, ami van. Hát te is vedd észre amid van. Ha életvidám vagy, és mosolyogsz, akkor szebb leszel, és pozitívabb, és másoknak is jobban fogsz tetszeni.

A munkahely a legtöbb ember számára szívás. És a lakosság 10%-ának nincs.

A legtöbb ember azt mondja, hogy férfi és nő között nincs barátság. Habár én ezzel nem értek egyet, kerülj közelebb a sráchoz, barátkozz vele össze, és bízz benne, hogy ez a szöveg igaz. Akkor már a lényeg sikerülni fog.

2009. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocs, vmiért úgy vettem ki, hogy lány vagy.

Talán fáradt vagyok, és félre olvastam.

Attól még igaz, csak nem sráchoz, lányhoz. :D

2009. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

Ez most komoly?

Ez életed legnagyobb problémája, hogy nincs barátnőd?

Inkább tényleg örülj annak, ami van.

Ha kell, akkor úgy is eljön a "szerelem".

Van akinek se csaja, se munkája....

2009. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, h mit kellene mondanom, de nagyon sajnállak :(
2009. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legnagyobb problémám, hogy nincs barátnőm. De már az elején mondtam, hogy azt keresem, hogy viszont szeressenek. Tudod, 20 év alatt nem érezni, hogy vki egy kicsit is kedvelne... Az egy kicsit, vacak érzés
2009. dec. 7. 22:24
 8/20 anonim ***** válasza:
pontosan mit takar, hogy elmész ismerkedni?
2009. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Oké, akkor most megpróbállak "megvígasztalni".

Figyelj ide. 20 éves vagy, nem? De.

Mit akarsz, nekem vannak olyan ismerőseim, akik kb. annyi évesek, mint te, és nekik se volt még barátnőjük. Lehet, hogy ez nem vígasztal, de így van.

Szóval nem csak te vagy ebben a helyzetben. És még elég fiatal is vagy, szóval...

És ne mondd, hogy másoknak nem kell semmit se csinálniuk, és mégis megvan midnenük. Nem kéne szerintem általánosítani.

Na meg ha a kiszemelt lánynak nem kellesz, jobb ha elfogadod, úgy nem olyan rossz érzés.

Biztos van jó sok lány, aki szívesen megismerkedne veled.


Mást nem igazán tudok hozzáfűzni, mert majd 1x úgy is találsz valakit.

2009. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jól negyedik válaszoló. Jogos, amit mondtál.

Az hogy eljárok ismerkedni, az pontosan azt jelenti. Házibulik, diszkók, utca, net, minden

2009. dec. 7. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!