Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj van velem? Kellene szégyel...

Baj van velem? Kellene szégyelnem valamit? Mit gondolsz rólam?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamról leírni pár dolgot, nem csak a jókat, kérlek mondj rólam véleményt, és azt is írd oda, hogy mennyi idősnek gondolsz!

Tanulmányi eredményeimmel nincs baj, 4,8-5 az átlagom. Sosem tanulok, mégis így van! Házit is csak akkor írok, ha nagyon unatkozok! Most, így decemberen még van olyan könyvem, amit ki sem nyitottam!

Van egy olyan tulajdonságom, amiről még én sem tudok! Nem tudom mi az, de vonzza a fiúkat. Majdnem mindenki kikezd velem, élvezem a helyzetet, el-eljátszogatok a gondolattal, hogy mi lenne, ha... de még szűz vagyok. Nem akarom ezt a tulajdonságomat odaadni bárkinek. Fiúm volt pár, a koromhoz képest nem is kevés. (Kémiatanárom nagyon jó fej, egyszer együtt összeszámoltuk, hogy kivel-meddig) Akivel akarok mindig összejövök! De nem kell azt gondolni, hogy én egy miniszoknyás szőke hosszúhajú, nagymellú, jó seggű, vékony csaj vagyok! Vékony vagyok, arányos a testalkatom. Vannak fiúsabb beütésű hobbijaim, pl a motorozás.

Általában egy idő után minden fiú elkezd más téma felé terelni, ha beszélünk. Pl enyhe utalásokat tesznek arra, hogy érdekelné őket, hogy van-e valakim.

Bulikra viszonylag sokat járok, nyáron, jó időben heti 2-3 kertiparti volt az átlag! Most télen koncertekre járok. Viszont inni nem igazán szoktam. Annélkül is tudok felszabadultan viselkedni, de így még legalább szalonképesek a döntéseim. Párszor ittam alkoholt (sört, vörösborból egy pohárral) de az is úgy volt, hogy a szüleim tudtak róla, sőt, még apukám ajánlotta fel!

Nem dohányzom, nálam a drogozásról a tejszínhabozás jut eszembe. Kb olyan, mint a csokievés. Tehát jó kedved lesz tőle, de nem szoksz rá, stb... Nem eszem állandóan tejszínhabot, csak nekem ez jut a drogról eszembe!

Állandóan nevetek mindenen, ha valaki velem beszél, 10 perc után olyan jó kedve lesz, hogy 10 mpenként felröhög, kb :D

Imádok tanulni, de a tankönyveket kerülöm, akkor vannak a kezembe csak, amikor rakom össze a táskámat holnapra. Nekem a tanulás az olyan, hogy kísérletezek. Pl tudok át faragni, egész szépen, de nem könyvből tanultam az elméletet, és utána próbáltam, hanem egyből bele a sűrűjébe. Mindig mindenbe belekezdek, nem érdekel hogy képes vagyok-e rá, nekimegyek a feladatnak! Nem szoktam feladni semmit, ennek ellenére! Mit gondolsz rólam? Van mit szégyelnem? Mennyi idősnek gondolsz?


2009. dec. 9. 16:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

1. kérdés:erre nem tudok válaszolni

2. kérdés:szerintem nincs

3. kérdés:16/17

2009. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján nincs veled semmi gond. Én nagyon átlagos lánynak képzellek el. Ezt ne vedd rossz néven, csak nem gondolom, hogy leírtál volna bármi rosszat is magadról, olyan átlagos dolgokat írtál. Ebből semmit nem kell szégyelned. Szerintem mindenképpen középiskolás korú lehetsz, olyan 16-17 körül.


23/L

2009. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%

sztem egy tök jófej lány lehetsz, örülj neki hogy nem kell görcsölnöd a tanulnivalóval. jól tanulsz, nem iszol, cigizel, stb.

semmit nem kell szégyellned, jó hogy a népszerűséged nem megy a tanulás rovására.

sztem is olyan 16 körül lehetsz

de engem érdekel hogy hány éves vagy, lécci írd majd le!!! :-)

2009. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
na szerintem sincs benned semmi rossz jó a tanulmányi eredményed káros dolgokat se művelsz mint a cigi na hát a korod is kb 15-17 éves köré tippelném de jó lenne ha elmondanád kíváncsi lettem :)
2009. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát te egy szuper ember vagy, egy csúcspéldány!!!

(Gondolom ezt akartad hallani:)))

2009. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
persze, sztem minden ember ezt akarja hallani magáról :) de egyépként most a véleményetek érdekelt :) a koromat le fogom írni kicsit késöbb, de szeretnék még válaszokat :) és nem akarom befolyásolni a további válaszolókat :)
2009. dec. 9. 17:21
 7/26 A kérdező kommentje:

*egyébként

bocs, nálam ez egy örök hiba, úgy mint a kisebb-kisseb is :D

2009. dec. 9. 17:22
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
15-16 körül lehetsz! Miért kérdezed h baj van-e veled, miért lenne? Jó kommunikációs képességű és külsejű lány lehetsz aki fel tudja kelteni mások érdeklődését,sokan ismerik de csak kevés embert enged magához közel. H csinálod h sose tanulsz mégis 5 vagy?
2009. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
nem tudom. rámragad itt-ott. rengeteget beszélgetek, németül-magyarul-angolul is! egyetlen egy dologgal van problémám, a történelem évszámokkal! de az sem vészes. a többi az ok. most is írtam 2 hibátlan angolt és egy 5-ös németet, úgy hogy semmit nem tanultam. én magam sem tudom, hogy hogy van ez, de egyszerűen örülök hogy így van :) olvass és beszélgess sokat :)
2009. dec. 9. 17:51
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, szivesen eltöltenék veled egykis időt, hogy tényleg olyan vagy-e mint ahogy leírtad, és nekem is szimpi lennél-e,mert én még nem láttam ilyent...:D

am 14-16 lehetsz, azért nem mondok többet, mert azért már onnantól nehezedik a cucc..:D

2009. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!