Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj van velem? Kellene szégyel...

Baj van velem? Kellene szégyelnem valamit? Mit gondolsz rólam?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamról leírni pár dolgot, nem csak a jókat, kérlek mondj rólam véleményt, és azt is írd oda, hogy mennyi idősnek gondolsz!

Tanulmányi eredményeimmel nincs baj, 4,8-5 az átlagom. Sosem tanulok, mégis így van! Házit is csak akkor írok, ha nagyon unatkozok! Most, így decemberen még van olyan könyvem, amit ki sem nyitottam!

Van egy olyan tulajdonságom, amiről még én sem tudok! Nem tudom mi az, de vonzza a fiúkat. Majdnem mindenki kikezd velem, élvezem a helyzetet, el-eljátszogatok a gondolattal, hogy mi lenne, ha... de még szűz vagyok. Nem akarom ezt a tulajdonságomat odaadni bárkinek. Fiúm volt pár, a koromhoz képest nem is kevés. (Kémiatanárom nagyon jó fej, egyszer együtt összeszámoltuk, hogy kivel-meddig) Akivel akarok mindig összejövök! De nem kell azt gondolni, hogy én egy miniszoknyás szőke hosszúhajú, nagymellú, jó seggű, vékony csaj vagyok! Vékony vagyok, arányos a testalkatom. Vannak fiúsabb beütésű hobbijaim, pl a motorozás.

Általában egy idő után minden fiú elkezd más téma felé terelni, ha beszélünk. Pl enyhe utalásokat tesznek arra, hogy érdekelné őket, hogy van-e valakim.

Bulikra viszonylag sokat járok, nyáron, jó időben heti 2-3 kertiparti volt az átlag! Most télen koncertekre járok. Viszont inni nem igazán szoktam. Annélkül is tudok felszabadultan viselkedni, de így még legalább szalonképesek a döntéseim. Párszor ittam alkoholt (sört, vörösborból egy pohárral) de az is úgy volt, hogy a szüleim tudtak róla, sőt, még apukám ajánlotta fel!

Nem dohányzom, nálam a drogozásról a tejszínhabozás jut eszembe. Kb olyan, mint a csokievés. Tehát jó kedved lesz tőle, de nem szoksz rá, stb... Nem eszem állandóan tejszínhabot, csak nekem ez jut a drogról eszembe!

Állandóan nevetek mindenen, ha valaki velem beszél, 10 perc után olyan jó kedve lesz, hogy 10 mpenként felröhög, kb :D

Imádok tanulni, de a tankönyveket kerülöm, akkor vannak a kezembe csak, amikor rakom össze a táskámat holnapra. Nekem a tanulás az olyan, hogy kísérletezek. Pl tudok át faragni, egész szépen, de nem könyvből tanultam az elméletet, és utána próbáltam, hanem egyből bele a sűrűjébe. Mindig mindenbe belekezdek, nem érdekel hogy képes vagyok-e rá, nekimegyek a feladatnak! Nem szoktam feladni semmit, ennek ellenére! Mit gondolsz rólam? Van mit szégyelnem? Mennyi idősnek gondolsz?


2009. dec. 9. 16:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
akkor utolsó te is ebben a koran van, hogy így tudod :) egyébként mennyi idős vagy? mert lökök egy mesent, aztán bemutatkozom :D
2009. dec. 9. 20:03
 12/26 anonim ***** válasza:
De jó neked,sárga vagyok az irígységtől! Szerintem is 14 vagy max. 16 14/L :)
2009. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Aha szóval 14? Akkor 8.-os vagy? Tudod már hol tanulsz tovább? Mert ha jövőre új osztályba kerülsz teljesen másképp látsz majd mindent.
2009. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
tiszta átlagos vagy. Olyan lehetsz aki nem tűnik ki a tömegből sem amiatt mert leszbi sem amiett mert rózsaszín kék haja van.olyan 15éves lehetsz.
2009. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
szerintem te a húgom vagy :D
2009. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ziher, hogy nem 15 körüli vagy. Túl sokat szenteltél a helyesírásodra, egy annyi idős csak behányja a szöveget és már küldi is. Mivel még van házid, ezért gimis vagy. 17-18 közötti lehetsz egy jó nagy adag önbizalombombával. Ez egyáltalán nem baj. Így a jó. Mit gondolok rólad? Érdekes ember lehetsz, ha már a felét tudod annak, amit leírtál ide. Viszont hidd el, sokan vannak (ismerőseim között is) hozzád hasonló penge eszűek, tehát nem egyedi a 'kórkép' :) Nincs mit szégyellened, csak ne kérkedj a tulajdonságaiddal, mert egyesek le fognak nézni. Azért elbeszélgetnék veled én is 1-2 percet, már a puszta kiváncsiságból is. 23/F
2009. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
nyugodtan írjatok msn címet privátba, mert szeretek új embereket megismerni! egyépként elnézést, ha valahol kérkedésnek tünt, nem úgy akartam!
2009. dec. 11. 15:33
 18/26 A kérdező kommentje:
most látom, megint p-vel írtam az egyébként :D bocsánat, de ez mint írtam, örök hibám sajnos. egyéBként (:)) 14 éves vagyok. viszont ismételten kiemelem: ha szeretnétek bezsélni velem, írjátok meg privátban az msn-eteket, email címeteket, valamit, mert széleskörű az érdeklődésem, mindenevő vagyok, bármiről mesélhettek :)
2009. dec. 11. 19:39
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te egy beképzelt cafka vagy aki úszik az önteltségben és nem bírna úgy élni, ha valamiben nem ő lenne a legjobb. Azt hiszed, hogy körülötted forog a világ és ha mindenki olyan lenne mint te, akkor a világ egy tökéletes hely lenne.

Szerintem a beképzeltség egy nagyon rossz tulajdonság, de sajnos nem lehet leküzdeni, mert ha valaki beképzelt és nem akar annak látszani, akkor sugárzik róla az álszerénység, ami meg még a beképzeltségnél is rosszabb.

Szóval inkább legyél simán beképzelt, utáljanak azért, mert az álszerénység két rossz tulajdonságot is magába foglal.

Szerintem valójában nem is vagy olyan okos, ha mindig "véletlenül" p-vel írod az egyébkéntet az nagyon alapvető hiba, nem hiszem el, hogyha ezt "véletlen" elrontod, akkor olyan intelligens lennél. Ráadásul az automatikus helyesírás-ellenőrző alá is húzza, szóval még arra se vagy képes, hogy elolvasd amit írtál.

Nincs mit szégyellned, ne igyál, ne drogozz, ne cigizz és NE LÉGY K.RVA.

Mit gondolok rólad? Akár az is lehet, hogy szörnyű önértékelési gondjaid vannak és

a) azt hiszed, hogy tényleg ilyen jó vagy

b) ilyen jónak állítod be magad csak azért, hogy végre hallhass valami jót magadról

c) tényleg ilyen jó vagy de egy napig se bírod dicséret nélkül

2009. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok tévét nézel. A tini sorozatokban ilyenek a főszereplő szende szűz lányok.

Nézz magadba még sokat fogsz változni ami rád is fér.

2009. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!