Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítsen? Story lennt

Valaki segítsen? Story lennt

Figyelt kérdés
Apum pénztárcájából elvettem 2000 ft-ot, de nem tűnt fel neki. tnap anyám turkált a pénztárcámba és megtalálta a kp-t. azt mondtam h. nyertem tippmixen de nem vették be, és megneveztem egy osztálytársamat aki néha szokott játszani és erre apám azt mondta h. akk. hétfőn bemegy a suliba és elbeszélget vele ofőm jelenlétében. Mit tegyek most? beszéljek meg osztálytársammal egy storyt, de akk. is ofőtől kapni fogunk sztem mindketten meg ő is az apjától, és nem igazán szeretném bajba sodorni. légyszi segítsetek. ha az igazat elmondanám akk. biztos ordítva lenne velem h. lopós és lehet h. meglennék verve:S:S:S segítsetek!
2009. dec. 10. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

huu, de gáz!

Ha viszont nem mondsz igazat, egyre nagyobb bajban leszel!

még a másikat is bemártani. De mi vezetett idáig? Amúgy azt érdemli, hogy lopjál tőle? ugye, nem.

Jó nagy tanulság készül. figyelj, és tanulj belőle. még ha lesz egy-két füles is.

2009. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát inkább modn el legalább anyukádnak h mit tettél, és ketten valahogy hátha sikerül elsimitani az ügyet!
2009. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik szülődet avasd be.... Vagy inkább mindkettőt. Mondd azt, hogy nekik szerettél volna karácsonyra valamit venni.... tudom, hogy ez hazugság, de így talán kimászol ebből a szar helyzetből és egy életre megtanulod, hogy nem veszünk el pénz a szüleink pénztárcájából és nem hazudozunk össze-vissza.


Hozzá kell tennem, gyerekkoromban én is csináltam ilyen és le is buktam... hónapokig rémálmaim voltak és azóta egy forintot sem tudnék eltenni, ami nem az enyém, és szólok a bevásárlásnál, ha szegény pénztáros véletlenül többet ad vissza. (pedig máskor lehet, hogy kevesebbet....)

2009. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
am. télleg azért vettem el mert szerettem volna vmi szép ajándékcsomagot venni karácsonyra...:P
2009. dec. 10. 09:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor tiszta sor, legrövidebb út az egyenes. Csak ügyesen! Ne keverj még nagyobb kakit magad köré, légy őszinte. :)
2009. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Komoly lenne, osztálytárs betanítva, sztori előkerül, kölcsön pénz. Miből lesz megadva? Ööö, ellopom mutertól oszt joccaka? Nyerek én is tippmixen? Ááá. Először is kölcsönadom pár jóembernek vastag kamattal, hamarosan én leszek a helyi basszájba, jövőre talán kap a tippmixes gekkó ezret, a többit meg hajtsa be az elosztóján :)
2009. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Vállald a tetteid következményét és tanulj belöle!!!!!Inkább kérj a szüleidtől és ne lopd meg őket.Biztos segítenek ha tudnak és öszinte vagy velük.Üdv!
2009. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondd el.. ne kavard bele szegény ártatlan osztálytársad.Nem lenne egyenes.Családba kell ezt megoldani nem iskolába meg egyebek.Mondd el míg nem késő.

2000 Ft még nem nagy pénz. Meg ki nem lopott a szüleitől gyerekkorába?:)

nyugivan.

2009. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nme nagy pénz. Úgyvan, okos...
2009. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

nyugi én sok hülyeséget csinálok megbánom és hót ideg leszek

mond meg hogy apud pénztárcájából vetted el tényleg anyudnak

2009. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!