Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A te munkahelyeden ismerős a...

A te munkahelyeden ismerős a főnök talpnyalója, qrvája kifejezés?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert senki nem nyalja a főnök s.ggét, és egyik nővel sem kivételezik, akire azt mondhatnánk, hogy biztos a qvája.
2010. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%
Óóóó, menj fel express.hu-ra és nézd meg az asszisztens témakört. Érdemes! Most keresek állást páromnak, de kiakadtam! Nem egy nő van ott aki ilyen ku#vás képet rak ki magáról, és keres állást "egyéb szolgáltatásokkal".
2010. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk MÉG éppen nem aktuális a dolog, de kialakulóban van!

Szóval még nem kolléga, majd csak ezután, de az elsö látogatást már megtette a kishölgy!

A fönök a szárnyai alá vette idézöjelben!!!!Vagy csak azért volt kedvesebb vele, mert nálunk a férfi kollégák, hát hogy is mondjam- inzultálják a hölgyeket, és csak ettöl szertné megvédeni!!!

Miben nyilvánul meg?

Én aki már 4 éve ott dolgozom és kapok X összeget,nyilvánvlóan a 4 évemért én küzdöttem meg(ranglétra)Neki ez az X összeg lesz a kezdö fizetése!

Jó mi?

Nem vagyok egy szarrágó tipus , félre ne értsetek, de gondolom ilyen dolognak senki sem örülne!Egész évben hajtasz a szakmai elismerésért-kvázi a fizetésemelésért, és akkor jön egy tök idegen a céghez, akinek nem kell bizonyitania csak rögtön megkapja ezt az összeget!Azért kicsit elkeseredtem.

Nem baj majd néha azért eszébe jutattom, hogy miért is kap Ö ennyit!

2010. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Az egyik munkahelyemen arra sincs sokszor időm, hogy mással szóba álljak, mert annyi a dolgom, a másikon pedig egy házaspár a munkaadóm, nem találkozunk személyesen, szóval egyik helyen sem ismerős. Azokon a helyeken van ilyenről lehetőség pletykálni, ahol az emberek nem töltik ki a munkaidejüket maximálisan.
2010. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nálunk nincsenek ilyenek. Ha lenne is, a főnök lenne az, aki abban a pillanatban felmondana neki. Nagy értéknek tartja ő is (az alkalmazottakkal egyetemben), hogy jó viszonyban vannak az emberek a cégnél, nem érné meg elrontani.
2010. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hála istennek az én munkahelyem az a tipusú, ahol családias a légkör!

A nap 24 órjából 10-et együtt dolgozunk,így aztán mindenki tud a másikról mindent.

Nincs ezzel semmi gond!

Attól méghogy beszélgetünk egymással vagy pletykálunk elvégezzük a munkánkat sokszor a maximálisnál jobban.

A fönök közvetlen, mindenben partner!

Nekem ne mondja senki, hogy még egyszer sem beszélte ki a fönöke "viselt" dolgait,vagy nem tudja, hogy ki az aktuális kedvenc!

Mindenkinek meg van róla a véleménye és kész,de diplomatikus és mélyen hallgat!

Ha az ember fönökének van egy ilyen stiklije, nem lehet nem tudni róla!

Igen ismerös helyzet!

Ettöl még Én úgyanúgy dolgozom, mintha nem lenne neki!

2010. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Természetesen nem kolléga az illetö személy, így aztán az alkalmazottak között nincs is és nem is volt olyan ember aki a fönök talpnyalója lett volna!

Bár kicsit pontatlan a kérdés, hiszen lehet egyszerre talpnyalója és qvája is!

A kettö nem zárja ki egymást.

2010. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!