Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit akarhat? Az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat? Az egyik legjobb barátommal nagyon furcsa dolgok történnek.

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje van barátom , viszont van egy pasi akivel nagyon kijövök és talán több is lehetne köztünk, de a barátom osztálytársa .. aki már régen tetszett ..viszont mióta barátom van, azóta csak barátként tekintettem rá, de 1-2 hónapja újra megtetszett. Nagyon jól elvagyunk..folyamatosan azt mondja hogy benne megbízhatok . meg mintha hajtana rám.. Nem tudom mi lenne a legjobb! múltkor is mikor megemlítettem neki ,hogy nem érdekel ,hogy a haverod barátnője vagyok? erre ő csak ugy tett hogy őt nem zavarja.. vajon mit akarhat?
2012. máj. 19. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2012. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abban biztos lehetsz hogy tetszel neki. Én azt próbálnám kideríteni, hogy tényleg tetszel e neki, vagy csak azért keltetted fel a figyelmét, mert van barátod, így nehezebb megszerezni.
2012. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs mit akar.. mikor összeveszek a párommal ,mindig mellettem már..meg mindig mondja ,hogy nagyon hülye..hogy ezt csinálja velem.. multkor megemlítettem neki ,hogy szőke herceget akarok kék szemmel rögtön rávágta ,hogy ő ittvan.. meg mikor mondtam neki ,hogy kellene valaki új.. vaalami új( ez akkor volt amikor a barátommal szakitottunk , de kibékültünk) akkoris az volt a válasza , hogy ő ittvan..
2012. máj. 19. 22:12
 4/7 A kérdező kommentje:
*mellettem áll
2012. máj. 19. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha tetszik Neked, akkor számolhatsz vele, hogy lenne a kedvesed, ha megkérnéd, illetve ha nem a barátja volna a kedvesed, már megkért volna.:) De amíg van kedvesed, és ráadásul az a barátja, addig nem mer ilyen kérdéssel előrukkolni.
2012. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy érzed? Neked tetszik? Mert csak megszokásból maradni a barátoddal az kínszenvedés. Vagy, vagy már olyan helyzetben hogy elgondolkozz kivel is legyél?
2012. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem már tavaly óta tetszett.:) de mivel barátom lett, így fiú barát pozícióba helyeztem.. de most megint nagyon megtetszett..A barátom nagyon féltékeny rá..már többször emiatt vitáztunk..igen volt már ,hogy elgondolkodtam rajta..
2012. máj. 22. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!