Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy ha egy...

Mit csináljak hogy ha egy felszínes pi vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom magamról és kész. De nem tudom hogyan változtathatnék ezen???

Eddig minden pasiba a külseje alapján szerettem bele. Nem érdekelt hogy belül "rosszfiú" vagy hogy nem volt igazán komoly egy kapcsolathoz, én mégis beleszerettem. Annyi volt a belső tulajdonságaira a kritérium hogy azért ne legyen kőbunkó és legyen egy kis esze is.


Meg kellene változnom? Ha igen, hogyan? Vagy az érzéseimet nem tudom irányítani?


17/L


2014. márc. 8. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Nem érzem úgy, hogy ez egy oltári nagy probléma lenne, később meg még változni is fog ez biztos. De nyilván te tudod magadnak mi a jó, tehát ha ilyen fiúkkal jössz össze és jól érzed magad velük, miért akarsz változtatni? :)
2014. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem vagy te felszínes p... azok a büdös életbe nem látják be magukról hogy azok
2014. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán később majd változol. Azonban a vonzalmat nem tudod befolyásolni. Hiába tudod róla, hogy egy sötét bunkó, ha vonzódsz hozzá, úgyis összejössz vele.

Hogy értsd a vonzalmon van a hangsúly és nem azon, hogy az agyaddal mit gondolsz róla.

2014. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért tegyünk már különbséget a szerelem meg a kancásság között.


Az ilyen pasira mondják azt, hogy használjuk amire való. Nem feltétlen akad olyan, aki igazán érdemes arra, hogy fogalkozz vele, de alkalom adtán egy ilyen csávó is megteszi. Hozzá ne menj, gyereket ne szülj neki, a "jövőről" ne hitegesd de azon kívül...


Én nem mondanám hogy felszínes vagy, mert nem vagy megelégedve ha összejön egy ilyen üresfejű dalia. Csak nem komoly kapcsolat. Megesik.

2014. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!