Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak az életemen?

Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó semmibe se. Nem lehet olyat mondani rám amibe jó lennék. Ha jó is voltam valamibe az csak szerencse volt. Tanulás is nehezen megy mert fogyatékos vagyok. Jegyeim jók de azt is amit megtanulok csak magolva tudom megtanulni.

Nagyon kevés barátom van. Sohase voltam még szerelmes. Meg úgy érzem hogy ciki vagyok.


2014. márc. 10. 15:47
 1/4 anonim válasza:
olyan mintha rólam irnál, én is pont olyan vagyok mint te!
2014. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hmm.. mármint.. milyen fogyatékosságod van?

amúyg azon mi nem tudunk változtatni hogy te ciki vagy, az önbizalmat először kis, apró sikerekkel tudod elkezdeni építeni...

2014. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pl: lassabban olvasok mint más meg, nehezebben működik az agyam, írásom is lassú, elmaradott vagyok, integráltan oktatnak
2014. márc. 10. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Egyutterzesunk a Tied, ami a fogyatekossagodat illeti. Bizunk benne, szuleid es tanaraid tamogatoan allnak Hozzad.


A Te korodban minden egeszseges ember cikinek erzi magat neha. Ez normalis. Azokkal van nagyobb baj, akik nem.


Az elet nem egy hulye verseny, hogy ki miben jobb. Nem biztos, h aki jobb, az boldogabb is, v a kornyezetenek tobb boldogsagot okoz. Megjegyzem, nem probaltal mindent, vagyis nem tudhatod, miben vagy jo.


Onbizalomnovelo, tobbieknek es magadnak boldogsagot okozo, baratokat szerzo elfoglaltsagnak a fozest javaslom Neked. Komolyan! En sok mindennel probalkoztam az eletemben, de a foztommel tobb jot tettem (azt mondjak, akik velem esznek) mint az osszes tobbi foldi mukodesemmel osszesen. Pedig nem egy szuper ettermi sef vagyok. Most peldaul turogombocot fozok. Es borsofozelek is lesz ma valami feltettel.


Semmi nem akadalyozhat meg Teged abban, hogy boldog legy. Csak talald meg a modjat! Drukkolunk Neked.


Udv R.

2014. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!