Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változtassak az életemen?

Hogy változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

Az iskolába abszolút rossz tanuló vagyok, viszont okosnak érzem magam és az is vagyok sok dologban... ami érdekel.

Matematikához végképp nem értek, rászántam magam, megtanultam, de másnapra elfelejtettem (diszkalkulia, csak mivel későn vették észre papírt nem kaphatok róla... megszívtam), az összes többi tárgy hasonló, ami érdekel azt könnyen megtanulom, ezért a helyesírás is megy. Barátaim imádnak, viszont ez kevés ahhoz, hogy a depressziót elkerüljem, a szüleim régen amikor velük laktam verekedtek, engem is ütöttek néha... ez csak megerősített. De még mindíg folyton hü**ének néznek, a tanárok lecsesznek, anyámék lecsesznek, és gyakorlatilag ellehetetlenítik a boldog életemet, egyébként szívem rossz, szóval nem fogok annyit élni mint az átlagos emberek, viszont élvezem nagyjából az életet, hogy tudnék ezen változtatni, hogy itthon is megmaradhassak rendesen, és ne csináljanak ki? (bizonyos dolgokban lusta vagyok, amiben pedig nem azt akiknek kéne azok nem értékelik)


2012. dec. 3. 01:54
 1/2 Jézus :) ***** válasza:
Mradj amilyen vagy, csak önmagad élhetsz teljes életet, és nem álarcokat hordva a világban, mint az sokan csinálják, és így szereznek hírnevet, presztízst , dicsőséget, pénzt és hatalmat. Ezek mulandók, De egy egyéniség sosem az. :)
2012. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jézus :) ***** válasza:

"..az összes közül, te vagy az akit a legjobban szeretek.."

Mondta Jézus az elveszett báránynak mikor megtalálta. Vajon miert?

Mert Más mint a többi. Nem akart megfelelni másoknak. Nem irányíthatták. Ő egy egyéniség, mint te.

2012. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!