Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lesz velem így? Nektek mi...

Mi lesz velem így? Nektek mi a célotok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy úgy érzem semmi nem lesz belőlem, a jegyeim olyan közepesek nem lennék buta csak nagyon lusta vagyok.. Nem tudom mi akarok lenni nincsen semmi konkrét célom de mégis szeretnék úgymond jól keresni.. Félek a jövőtől :(
2014. márc. 15. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is jaj mi lesz MEGMONDOM ! Tanulj nyelvet legyen érettségid érettségi után OKJ-s barmixernek tanulj és menj ki külföldre hajóra barmixernek ennél kitűnöbb jobb és fizettet meló nincs ! Világotlátsz szabadnapon hepázol és még fizetnek is érte !
2014. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy csináld azt amit most, szarj le mindent, és menj el az helyi önkormányzathoz havi 42 ezerért melózni, na a szabadság! :D
2014. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menjél kamionosnak,én is annak készülök. Királyság!
2014. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tanulj szoc munkásnak, én az vagyok.

Tod mit csinálunk egész nap ülünk bent az irodában és nehezük v játszunk a gépen. Filmet nézünk hallgatjuk a rádiót, kávézunk dumálunk. Ezzel megy el a nap 70%-a a maradékban meg ruhát meg kaját osztunk.


Ezért kapok készhez 110-et BA diplomával.

Ja és ha beteg leszel nem rúgnak ki egy 7 múlva.

2014. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a szociális munkás jól hangzik :)
2014. márc. 16. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes életcélok és karrierek a fentiek, amikre életet és családot lehet alapozni.



/sarcasm/

2014. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ezek annyira szánalmasak... Mindenki csak a munkát akarja elkerülni. Ezért tart ott az ország ahol. Ennyire fájna valami komolyabbat tanulni és tisztességesen, normálisan dolgozni? Tényleg ennyire névtelen, semmi életet akartok?
2014. márc. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es szerintem mindenki azt kezd az életével amit akar.

És ha annyira tisztességesen akarsz dolgozni. Nyugodtan fáradj el v melyik multihoz ahol 1 ember végzi 3 munkáját és kap érte 80 K-t havonta.

Ott aztán 5 perc nyugtod nem lesz, és kutyába se vesznek. Ha neked ez minden vágyad.

2014. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja hogy tanulni kéne, hogy ne ilyen sokad rangú szar munkád legyen? Hát az már más ugyebár... Undorodom attól, amikor mindenki nyafog, hogy milyen szar helyzetben van csak azért, mert egy akaraterő nélküli kis ficsúr akinek büdös a munka. Mindig kibúvókat, kiskapukat keresgélni, hogy lehet kibújni a felelősség és munka alól igazán szánalmas.
2014. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!