Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a celod? Mi az eletcelod?...

Mi a celod? Mi az eletcelod? Hol tartotok most? Gondolok itt rovid-, ill. hosszutavon. Kort/nemet is irjatok kerlek.

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

* egészen leredukálva valahol ezek egy ember életcéljai

legyen mit ennie, legyen társa, legyen szerepe az életben-ki ő, és hasznára váljon a társadalomnak

2014. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 10. óta az az álmom, hogy tanár leszek. Magyar-történelem szakos. 2012-ben ballagtam és eddig még nem igazán értem el azt sem, hogy bejussak az egyetemre. Hiába érzem, hogy jó tanár lennék, túl nagy a követelmény és még nem tudom, miképp tegyek ennek eleget: szükségem lenne magyarból és töriből egy emelt szintű érettségire. De el fog jönni ez az idő, addig pedig tudatosan készülök rá. Most jelenleg titkárnő képzésen vagyok.


A másik nagy álmom, hogy egyszer sikerül befejeznem a könyveimet és kiadatom. Sokat olvasok, most éppen az Interjú a vámpírral című könyvet, ami segít megtanítani a részletes történet mesélést (aki olvasta, tudja, hogy mire gondolok).


Én hiszem, sőt tudom, mik az álmaim. Egyszer pedig valóra is válnak majd. Sokan mondják, hogy nem kifizetődő álmokat választottam. Bolondnak tartanak, de a bolondok képesek kinyitni azokat a kapukat, amit mások nem mernek. Én bolond akarok maradni továbbra is és belépni azon az ajtón.



20/l

2014. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

vagy szeretni és szeretve lenni

vagy milliókat keresni

2017. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!