Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy nulla vagyok semmihez...

Nagy nulla vagyok semmihez sem értek nincs érdeklödési köröm nincsenek barátaim rosszul tanulok egyáltalán folytassam a dolgaim?

Figyelt kérdés

15 éves vagy még mindig általános iskolás ( nem vagyok cigány ) !


Röviden leírom a "nagy problémám" szóval 15 éves fiú vagyok aki hétfőn lesz 16 és és nem szeretnék tanulni mert nem tudok nincs semmihez érdeklödési köröm semmihez nem értek állandóan csak a baj van velem és már elegem van mindenből régi vágyam,hogy betölthessem a 16 életévem és befejezzem a általános iskolát( hétfőn) de nem tudom hogyan szüleim nem akarják de én úgy érzem,hogy be kell fejeznem külömben bedilizek már most is érzem,hogy valami pszichés problémáim vannak. Mit csináljak egyáltalán csináljak valamit?


Bukásra állok rajzból és biológiábol nem fog a agyam legutóbb is 3 napot tanultam egy dolgozatra és 1-es lett !


Kérlek segítsetek! Pszichológusok nem vállalnak mert nem mondom meg a problémáim mert ismernek ezért itt a utolsó lehetőségem itt anonymba!


Köszi a válaszokat előre is és bocsiánatot kérek a helyesírási hibákért!


2014. márc. 19. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj,te fiú! Emlékszel, mi szertettél volna lenni 4-5 éves korodban?? (Ha pesti vagy - privben írj,rajzból segítek)
2014. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti sőt durvább dél-dunántul!
2014. márc. 19. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az pedig szép vidék.. Mi szerettél volna lenni? emlékszel?
2014. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
6 evesen tanar mos mar nem tudom elelmiszeripart jeloltem meg mint cel fel is vettek csak nem kene megbuknom! Ami teljesithetetlen!
2014. márc. 19. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogy teljesíthetetlen! Rajzból mi a baj? Művtöri? Biológiából kéne néhány magánóra. Ezt beszéld meg a szüleiddel.
2014. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De de van már egy biosz tanárom külön óra keretében tanulok vele sokat segít de mégsem megy a dolog!


És döntöttem hétfőn befejezem általános iskolai tanulmányaimat már elegem van a tanulásból!


Köszi a válaszokat!

2014. márc. 19. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

na, azért aludj erre még néhányat..

Egész életedre kiható döntés, nem kellene...

Van olyan tárgy, amit szeretsz? ami jól megy? és van olyan, akinek az nem megy? próbáld elmagyarázni neki, "tanítani" - az valóban nagyon jó dolog. A rajzból mi a baj? Művészettörténet van?

2014. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen müv.történet!


Aludtam már rá sokat :) és döntöttem akárki akármit mond én befejezem nem is érdekel az egész!

2014. márc. 19. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy kiselőadást írunk - és megkéred a tanárt, hadd mondhasd el. Segítek. privben írj, hol tartotok, mi a téma mit szeretsz azokból ,amit ott láttál.
2014. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítő szándékot nem akarok bukónak sem közönyösnek tünni de nem érdekel többet a tanulás sem az iskola de azért írj ha gondolod szívesen elolvasom mert úgy gondolom,hogy nem árthat!
2014. márc. 19. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!