Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rapper szeretnék lenni....

Rapper szeretnék lenni. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt a rap. Sok példaképem volt már a közös bennük:mind rapper!Szeretnék híres lenni!Mert tehetségem van hozzá mindenki azt mondja hogy jól áll nekem a rap. És baromi gyorsan tudok beszélni, meg már dalokat is írtam.Naponta csomót rappelek meg dalokat írok szal már csak meg kéne mutatni a tehetségem valakinek. Kérlek segítsetek.

Ui.:13/L


2009. dec. 16. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Pl. suliban vagy ilyen helyeken bemutathatod. vagy jelentkezhettél volna a csillag születikbe is.:D
2009. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a suliban diáknapokon gyakran voltak fellépők, szerintem kezdetnek nem rossz.
2009. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
először is tedd fel valamelyik előadásodat a youtube-ra és várd h mi rólad a vélemény! Ha biztatnak akkor jöhetnek a sulis fellépések vagy egyéb házibuliban pl. utána meg meg se állj a hírnévig:):):)
2009. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ugorj ki az ablakon és ird a homlokodra ,hogy rapper és elötte tegyél be egy eminem számot hogy ha a 12ről ugrasz halld az elsőn is.
2009. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a 8 mérföld c. filmet. Eminem játszik benne, és a rapről szól. Meg a szinesbőrüek elnyomásáról. De a felel az rap. És én azt ajánlom, hogy írjál szövegeket. Ha szeretsz gondolkodni,a kkor minden jó gondolatodat írd le. Rímelgess egy kis papírra. És ha ezeket több évig gyűjtögeted, akkor összejöhet egy jó kis szám is, hogy befussál. És határozottság kell oda. Egy kupicával.
2009. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!