Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem börtön az iskola?

Csak nekem börtön az iskola?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rosszul vagyok az iskolában, emiatt vagyok depressziós.

Az emberek folyamatosan kinéznek maguknak, ok nélkül kibeszélnek. Szép csendben ülök, meg se szólalok és akkor is belémkötnek. Folyamatosan kiröhögnek.

Egyszerűen a mai világban egy ilyen visszahúzódó gyerek mint én szerintem nem képes életben maradni.

Utálok emberek előtt szerepelni, rosszul leszek. Felelés, haggyuk már hiszen ha megszólalok úgy is a fejemhez vágnak valamit amitől ideges leszek. Néha próbálok úgy viselkedni mint az oszt. Társaim de az lesz a vége hogy ismét kibeszélnek, kiröhögnek... ha esetleg visszavágnák, akkor meg még jobban rámszállnak. Nem tudom magamat adni, mert félek a megalázástól. Folyton azon jár az agyam hogy miért pont mindig engem?

Fontolgatom hogy abba hagyom az iskolát, elkezdek dolgozni ott talán érettebb emberek vannak. Az érettségit még meg kéne szerezni de aligha fogok kibirni még 1 évet depi és lelki bajok nélkül.


2014. márc. 24. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

El kell dönteni,hogy ezekre a hegyi nyomorékokra figyelsz vagy a tanulásra. Ki nem sz@raja le ezeket a férgeket?


Tanulj ha lelkileg bántanak verd el őket vagy kérj meg valakit,hogy zuhálja el őket és utána egy szót nem szólnak majd!


Nekem az első 2 osztály volt ilyen mindig elvertek 6 kölök egyszerre! egyik nap vittem követ a suliba és megdobáltam öket majd a legmenöbb ugymond a falkavezért jól megrugdostam és sarat tömtem a pofájába utána békén hagytak.

2014. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miután belekerülsz a közösségekbe onnantól kerülsz börtönbe amik közül a munkahely a legkeményebb.


Pszichologus segíthet neked,nekem is segített,csak nálam kicsit elkéstünk.

2014. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

gondoltam arra hogy viszek ollót és le vágom a köcsög pávagyerek haját, hogy rendesen megszégyenüljön. Esetleg kigáncsolom és véresre rugdosom a fejét.

Annyi elfolytott agresszió van bennem, hogy jólesne már kiadni valakin.

2014. márc. 24. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ezért mondom hogy segíthetnek neked úgy megoldást találni hogy ne legyen rendőrségi ügy a tetteid miatt.

De különben erőszakoskodj nyugodtan ha az jobban tetszik.

2014. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!