Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti erre mit mondotok, miért...

Ti erre mit mondotok, miért csinálom ezt? Ennék valami lelki hátere lehet?

Figyelt kérdés
Hát hogy megyünk strandra és nem mondom elhogy megjött hanem inkább köptetőt iszok h hányjak. Vagy nem merek cserélni úgyha a wc közelébbe van valaki vagy ilyesmi nem is merem senkinek elmondani h megvan ez miért van? :/
2012. júl. 13. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szégyenled, hogy megvan(?)...( a köptetőt felejtsd el, sokat hánysz= szétmarja a nyelőcsövedet és lyukas fogaid lesznek a gyomorsavtól)


Ezek olyan dolgok amiket TE felnagyítasz..pl.


Meleged van, bent vagy a suliban/munkahelyeden és nem akarod mindenki előtt bedezodorozni magadat, mert azt cikinek tartod...


De ha belegondolsz nem pont leszarod ha más előtted befújja magát? LEgalább nem büdös...


Ugyan így: Félsz betétet/tampont cserélni a wc-n mert más hallja..


Én bemegyek a wc-re hallom, hogy csörög a cserélni valójával a csaj, "pont le szarom"..nem érdekel..a dolgát végzi és szegénynek megvan..ennyi:)


Ne nagyítsd fel a dolgokat, gondolj rá kívül állóként:)

2012. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a hányásnak mi köze van a menstruációhoz?
2012. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 valaki : ***** válasza:
Én is így voltam vele :) még mostis így vagyok. Ha pl. suliban megvan,és érzem,hogy cserélnem kéne, inkább kikéreckedek 5 perccel óra vége előtt egy ürüggyel,minthogy szünetben kelljen,mikor tele a mosdó emberekkel,és hallják,ahogy kicsomagolom,meg minden...
2012. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na pont így vagyok én is. vannak ilyen dolgaim és szeretnék valamit tennihogy ne ilyen legyek
2012. júl. 17. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!