Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyik napról a másikra milliom...

Egyik napról a másikra milliomos lennél. Mit csinálnál utána?

Figyelt kérdés
Ülnél otthon, nézegeted a banki kivonatod, és megjelenik rajta egy elképzelhetetlenül nagy összeg, amit felfogni sem tudsz(mondjuk pár száz millió ft).Azt hogy miként van a számlán, ne firtassuk mert nem ez a kérdés.Szóval ezután, hogy folytatódna az életed?Miket csinálnál, munkahelyen, életben, hogy viselnéd?

2014. márc. 28. 12:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

8:

Miért kérdezed? Talán fura, ha valaki alapvetően elégedett az életével, amihez egy ekkora összeg inkább csak biztosabb alapokat adna? Én veled ellentétben nem élném fel az összeget, legfeljebb a reálhozamának egy részét költeném el.

2014. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
olyan helyeknek adományoznék mint pl a pécsi Dóri ház.a beteg gyerekeknek szükségük van erre ők nem tehetnek arról hogy ilyen helyzetben vannak.a hajléktalanoknak nem adnék egy vasat se.tehettek volna azért hogy ne kerüljenek oda ahol most vannak.a többit befektetném
2014. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Én is dolgoznék tovább. Nem élnék sokkal nagyobb lábon mindössze félretehetném a megélhetési gondjaim.

Idővel vállalkozást építenék ki amit szeretek csinálni. Ha az már jól beindult akkor felmondanék és ott dolgoznék.

Családomnak és közeli barátaimnak is megadnám az esélyt arra, hogy abba kezdjenek amit igazán csinálni akarnak...

2014. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Nem értem meg azt aki dolgozna tovább...Itt mindenki óvszertesztelő meg nagyvállalatok unatkozó részvényese vagy mi a szösz ? :D Azonnali hatállyal kilépnék a melóból, és vennék házat ,kocsit, kütyüket , egy lakóautóval meg bejárnám a fél világot. Túlárazott marhaságokat valószínűleg akkor sem vennék ,szóval ilyen 10 milliós karóra ,meg öltöny az nem lenne az én világom .Soha többé főnök ,soha többé korán kelés és kötelező munka, csak a szabadság. Valamennyi pénzt befektetnék ingatlanba meg földbe és kiadnám őket ,hogy legyen jövedelem is.
2014. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Először is offshore, és szó nélkül léc, mielőtt leesik a jótevőmnek, hogy kinek is utalta a zsét. Valószínűleg vonattal mennék, és szerintem vinnék néhány Kőbányait, meg telefont és töltőt, törülközőt, váltás ruhát, meg az asszonyt.
2014. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

15


fene a humoros fajtádat:)

2014. márc. 28. 13:37
 17/34 anonim ***** válasza:
Én egy amerikai épìtésû hâzban élek
2014. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

14:

Miért kellene óvszertesztelőnek lenni ahhoz, hogy valaki élvezze a munkáját? Olyan elképzelhetetlen, hogy valaki olyan szakmát választott, amit szeret csinálni?


Másrészt elmondom, hogy a lottó milliárdosok többsége hamar tönkreteszi az életét, pont az ilyen nem dolgozok, hanem dőzsölök mentalitás miatt.

2014. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

"Én veled ellentétben nem élném fel az összeget, legfeljebb a reálhozamának egy részét költeném el."



Akkor gürizzél éhbéré :)

2014. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
A legtöbb esze itt a 14-esnek van amúgy
2014. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!