Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyik napról a másikra milliom...

Egyik napról a másikra milliomos lennél. Mit csinálnál utána?

Figyelt kérdés
Ülnél otthon, nézegeted a banki kivonatod, és megjelenik rajta egy elképzelhetetlenül nagy összeg, amit felfogni sem tudsz(mondjuk pár száz millió ft).Azt hogy miként van a számlán, ne firtassuk mert nem ez a kérdés.Szóval ezután, hogy folytatódna az életed?Miket csinálnál, munkahelyen, életben, hogy viselnéd?

2014. márc. 28. 12:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

23-as

Hát rendben! Ha te mondod! Akkor te egy szerencsés ember vagy!

2014. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Én elájulnék első körben. Nem valószínű hogy egy darabig felfognám. De az biztos, hogy egészen mást csinálnék, mint amit józan ésszel most elképzelnék. Szerintem fogalmam sincs hogyan alakítaná át az életem, jellemem. De tennék egy próbát szívesen! :-)
2014. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én vennék egy házat (egy normálisat, hogy senkinek se tünjön fel, hogy gazdag vagyok, a pénz nagyrészét befektetném aranyba, és eldugnám a házban egy olyan helyre, ahol senki sem találja meg. És amikor majd lesz egy férjem, akkor elárulnám neki. (Azért csak akkor, hogy ne a pénz miatt jöjjön hozzám. És a hyermekeimet normálisan nevelném, ök nem tudnának a pénzröl.
2014. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 egy naaagy fan ***** válasza:
Valószínűleg megőrülnék, mint jó sokan. :)
2014. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!