Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legelső emléked?

Mi a legelső emléked?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 23:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
meg nekem még van olyan is ,hogy a barátommal ugráltunk le a lépcsőn és én ugrottam elsőnek de a lépcsőházat aznap mosták fel és én orra buktam és kivertem a fogam a kemény csempébe XD. Volt még olyan is , hogy lent labdáztam és belegurult a labda a tüske bokorba én meg utána XD
2009. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
még olyan is volt hogy unokatesóimmal szánkóztunk és összeköttünk két szánkót első ketten voltunk és a másodikon is kettő volt és elmentünk az erdőbe csúszkálni kanyarba és nemtudtuk bevenni a kanyar és neki egy fánnak ez kábé 13 éve volt a fa azóta is elvan törve XD
2009. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy emlékem, még oviból (kb. 3-4 éves lehettem), h oviban, aki jó volt a nap végén kaphatott egy kis apróságot, én egy kis Kinder tojás meglepit választottam, egy kis kutyus volt benne, a kutyáben, még egy kutya volt. És ezta legjobb barátom elvette és azt mondta, h egy nagy iskolás vitte el :P. És én elhittem xD :(. De aztán vissza adta.
2009. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
91%
amikor kaptam a hívást hogy meghalt édesanyám. pont tesi óra volt..tavaly december. atlétában rohantam be a kórházba. Borzalmas volt.
2009. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
100%
Nekem azt hiszem az hogy egy ilyen lovas eseményen voltunk és elkóboroltam. aztán megijedtem az egyik lovastól mert rendőrnek néztem..kb 3-4 éves lehettem..
2009. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
kb 3-4 éves lehettem, aznap az oviban valami előadásra mentünk (mi szerepeltünk) és annyira izgultam, hogy nem tudtam enni. a gyerekek körülöttem drámai hangon mondogatták, hogy "de hát enned kell valamit!" az egyik még egy lekváros zsömlét is megkent nekem. akkor már annyira ideges voltam, hogy valami bajom lesz, hogy nem eszek, meg az előadás, hogy végül ott sírtam csöndben és valaki vigasztalgatott, de ez már nem biztos :)
2009. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Első emlékem, hogy kb.2 éves lehettem, és védőoltást kaptam, ami nagyon fájt. Rózsaszín, fodros ruhában voltam. Apukám is ott volt velem. Fájt a fenekem, sírtam.
2009. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Napfogyatkozás
2010. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Oltás a combomba, utána nem tudtam járni, anyukámnak kellett hazacipelnie. :S
2010. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nekem furcsa módon van egy 8-9 hónapos kori emlékem, hogy ülök egy ágyon, és nézem a ruhám, meg valami tejeszacsó is volt az ágyon, de hogy minek, azt ne kérdezzétek.:D Később megkérdeztem szüleim, hogy: Nekem tényleg volt ilyen ruhám (piros, zöld bársonyos szerű)? Azt mondták, igen.

Másik, amikor kiságyban "laktam", arról sok emlékem volt. Asszem amikor az első szót mondtam, de ebben nem vagyok biztos, hogy azért emlékszek erre, mert sokat mesélték, és behamisítódott az emlékeim közé (ilyen létezik-->agymosás). Szóval, hogy ültem egy rácsos kiságyban és a karácsonyfa ott volt szemben, és rá mutattam, és mondtam, hogy: FA (mert ez volt az első szavam állítólag).


19L

2010. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!