Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legelső emléked?

Mi a legelső emléked?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 23:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy a köcsög szülésznő kirángatott anyám hasából (császármetszés)! Pedig még maradtam volna egy napig... :(
2010. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Utáltam öltözni:D Emlékszem, hogy anyám egy világoskék overallba öltöztet, én meg rúgkapálok, meg ordítok... Meglepődött anyám, mert kb. 1 éves lehettem ekkor és csodálkozott, hogy emlékszem. Üdv: Gyuszi, 20
2010. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
2 éves koromból van az emlékem, amikor még a nagypapáméknál laktunk és húsvét volt és a virágok közül szedtem fel a festett tojásokat, és olyan soknak tűnt, úgy emlékszem mintha egy egész kosarat teleszedtem volna :"D Utólag anya elmesélte hogy a papa mindig kicsempészte a kosárkámból a tojást amit felszedtem, és elcsempészte újra hogy ne kelljen annyi tojást megfesteniük, de szerencsére nem vettem észre, ahhoz túl kicsi voltam :D
2011. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Nem tudom pontosan hány éves lehettem... úgy kb. 2-3. Még babakocsis voltam, beszélni tudtam már:D

Anya és a tesóm(Zsuzsi) kimentek velem az utcánkra (elég lejtős utca). A tesóm kb. 5 éves lehetett. Hallottam, hogy "kiakaratoskodta" magának, hogy hadd tolja a babakocsimat. Emlékszem, hogy én valahogy már éreztem, hogy baj lesz...:) Elkezdett tologatni. Néhány mp. múlva "elkezdett velem rohanni". Én kiabáltam, hogy Zsuzsi ne ilyen gyorsan, Zsuzsiii! :D (De nagyon élveztem. ^^ :P) Aztán hallottam, hogy anya is kiabált, hogy Zsuzsika elengedted? (Nagyon meg volt rémülve...) A Zsuzsi utánam futott és még pont egy kereszteződés előtt megfogott... Én csak akkor jöttem rá, hogy elengedett és nem is futott velem... :) De nekem nagyon tetszett:), miközben anya halálra rémült...

2011. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!