Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legelső emléked?

Mi a legelső emléked?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 23:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 1 évesen pofára estem a lépcsőn:D
2009. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

előző vok


17/L

2009. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a kérdés mert amióta anya lettem bevillant egy csomó emlék babakoromból ami eddig nem volt meg. Ahogyan szopizok, meg cumisüvegből iszok. Szóval olyan időkből amikor még beszélni sem tudtam. Valószínűleg azért jöttek elő mert most én is ugyanezt csinálom csak a másik oldalon :).
2009. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%
nekem az az első emlékem, h fekszem a lépcső alján, és nem emlékszem, mi történt előtte :D gondolom, tanyáltam egy nagyot, de amikor felálltam, nem fájt semmim, nem ütöttem be semmimmet, mázlim lehetett. talán oviba jártam már akkor, bár nem biztos.
2009. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

kiscsoportos koromból van egy csomó emlékem,a vászoncipőtől kezdve a tépőzárasig,és amikor az első ovis fényképezés volt,és nagyanyám olyan pólót adott rám,amit nem szerettem,és tök rossz volt fényképezkedni benne,és a fényképészbácsi azt mondta mondjuk azt,hogy csirkebácsi!Ez olyan röhelyes volt,hogy teljesen megmaradt!Meg sírtam hogy anyám nem akart mesét olvasni a Vacak című meséskönyvből ami egy kóborcicáról szólt,és hogy nagyapám ordibált vele ezért..meg amikor el kellett menekülnünk,mert apám anyja nagyanyám meg akarta verni anyámat,és anya elkapta a kezét,és aztán taxiztunk sok ruhászsákkal,meg akkor költöztünk zuglóba..

az etetőszékemre még nagyon emlékszem,akkor is kiscsoportos voltam,és le lehetett fektetni hintaszéknek,meg nagyanyámmal sütöttünk pogácsát,és én is gyúrtam a kis gyúródeszkán!ezek mind olyan 3 éves koromban lehettek,vagy kicsivel előbb is..

2009. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
oviban egyszer belehánytam a kirakóba :DDD nem tudom, hogy miért de teljesen tisztán emlékszem minden érzésre :D kb 3-4-5 éves voltam
2009. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
énis olyanra emlékszem, amiről van fotó.. lehet csak bemeséltem magamnak régebben a mikor nézegettem, de én arra emlékszem h a szobába ettük apuval a rántott csirkecombot :D:D kb 2 éves lehettem :)
2009. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Én arra emléxek,mikor 3 éves koromba bevittek mentővel a kórházba,utána meg hogy egy piros ajtón mentünk be és kaptam szurit a fenekembe :D 19/L
2009. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltok:) érdekes hogy nagyon sokaknak vmi rossz dolog (pl baleset) a legkorábbi emlékük.

Nekem nem tudom melyik volt korábban: legurultam 2 emeletet a lépcsőn (arra emlékszem ahogy elkezdtem esni) vagy hogy meghalt a kutyám és még aznap fejjel ráestem egy vaskályhára.. kicsin múlt hogy nem vakultam meg.

2009. dec. 18. 22:09
 20/34 anonim ***** válasza:
rengeteg minde eszembejut.. 2006 szilveszter, apuval kapcsolatos dolgok.. minden.. :)
2009. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!