Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék a lesajnálás ellen?

Mit tehetnék a lesajnálás ellen?

Figyelt kérdés
most vagy talán eddig is,de nem vettem észre ... érzem az emberek hozzámállásán a lesajnálást...nem tudom hogy miből fakad,miért,vagy mindenki érzi valamennyire vagy talán most éleződik ki a mai világban így akar mindenki érvényesülni..szóval a lényeg nem érzem hogy okot adnék rá független jó szituált önzetlen társaságember ember vagyok ...lehet ez a szegény de becsületes dolgos szüleim miatt vagy a beteg testvérem miatt? de ismeretlenekkel szemben is vagy hogy érzem amúgy én nem érzem kevesebbnek magam ..szerintetek mi lehet az oka és mit tudnék tenni ellene?
2013. máj. 12. 15:36
 1/2 mistyc7 válasza:

Szia! Nem biztos ám, hogy úgy is van, ahogy te érzed. Félre értelmezhetjük a jeleket könnyen. Mondjuk pl. lehet hogy van igazság abban hogy így állnak hozzád, de általában az a jellemző, hogy túlreagálunk és feleannyira se lesajnálóak velünk, mint ahogy gondoljuk.

De persze lehet, hogy az általad leírt körülmények miatt. És igazad van, manapság az embereknek üres és ostoba dolgok a fontosak(milyen ruha, milyen cipő, milyen frizura van valakinek....) és nem az igazi értékek. Nem tudok jobbat, ne foglalkozz velük. Tudd az értékeidet! Becsüld meg magad!!!! Hisz elmondásod szerint egy jó ember vagy!!! Ha mindenképpen változtatni akarsz talán próbálj felmutatni valamit, amiben tehetséges vagy. Vagy válassz hobbit, ahol a többi, akinek hasonló az érdeklődése értékelni fog.

2013. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem sem kell ezzel foglalkozni. Ha van elég önbizalmad, ha elfoglalod magad, nem is érsz rá figyelni, hogy ki hogyan néz rád. Értékes ember vagy, a szüleid is azok. Az is lehet, hogy tényleg félreértelmezed az emberek nézését. Bámuljanak, ahogy akarnak, le vannak sajnálva!
2013. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!