Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha munkaképtelen vagyok nincs...

Ha munkaképtelen vagyok nincs más út csak az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 02:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Hát én el nem taralak az tuti szóval ja jumping....
2014. ápr. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen alapon az összes idős, beteg, mozgássérült, vagy gyerek öngyilkos lehetne... Ez butaság! Mi bajod, miért vagy munkaméptelen?
2014. ápr. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 moonlightsentinel ***** válasza:
0%
De igen, ha öngyilkosságon gondolkozol, akkor például az első másik út a pszichológus/pszichiáter.
2014. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Dehogyis!

Olvasd el Thoreau Valden c. könyvét.

2014. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Van egy pszichés betegségem,amit Magyarországon annyira nem is ismernek,nem hallottam róla sehol soha.Minden tekintetben korlátozza az életemet.Nem tudok hosszabb távon kimozdulni a lakásból miatta.

Nem az értelmi képességem hiánya miatt vagyok munkaképtelen.Diplomám is van.

De ha elkezdenék egy munkahelyre járni pár hónapnál tovább nem bírnám,kikészülnék idegileg,úgy mint a gimiben.Csak egy hánykódás,önpusztítás lenne.Lehet már egy hét után meglátszódna a dolog és el is küldenének,mert ez a betegség a munkámban is akadályozna.

Sok itthon végezhető dolgot néztem már de mindegyik kamu volt.

2014. ápr. 5. 00:01
 6/22 anonim válasza:
Mindig van másik út. A pszichológus/pszichiáter szerintem is jó ötlet lenne. Hidd el, nagyon sokat tudnak segíteni! És biztos vagyok benne, hogy sikerül valami megoldást találnod! :)
2014. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Akkor az a minimum hogy nézz tovább otthon végezhetô munkákat, ne csak magyarul persze. Attól még dolgozhatsz rendes cégeknek is például, mert otthonról teszed.
2014. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
hosszu távu pszichiátriai kezelésre szorulsz és valószinüleg gyogyszeres kezelésre is de ettől még menned kell a dolgod után ne válaljál teljes munkaidőt csak részmunkát és ha van mód rá csak irodait így kevesebb emberrel találkozol nagyobb a nyugalom .de mindenképpen menél kezelésre mert joghod van a minőségibb életre neked is ne add fell nem könnyű végig járni főleg úgy hogy valószinüleg sosem gyógyulsz meg tehát a pszichiátered a barátod lessz az évek során
2014. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Megkérdezhetem ennek a betegségnek a pontos nevét?
2014. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Paruresis.

Szégyenlős hólyag szindróma.

Az ilyen emberek képtelen idegen helyen wczni.

De sokfajta típusa van.Nálam pl az idő is számít.Nem tudok ha tudom,hogy valahová mennem kell,és mások is vannak a közelben.

Vagy hogy hajnali 5kor felkelsz és annak tudata,hogy 10-12 óráig biztosan nem tudsz wczni,még haza nem érsz.Arról nem is beszélve,ha beüt a baj,és felfázol vagy rád tör és nem tudsz,akkor megy a szenvedés,nagyon kemény fájdalmakat éltem már meg.Egész gyerekkoromban jelen volt,és egyre rosszabb lett.De felkeltem és végig csináltam,szorongtam.De már nem bírnám tovább.Teljesen kikészülnék idegileg,ha ma is így élnék még.

Már 2-3 éve húzom a főiskolát is.Azóta alig mozdultam ki itthonról.Nem jó érzés,de jobb,mint szorongani és félek attól a fájdalomtól,amit soha többé nem akarok átélni.

2014. ápr. 7. 04:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!