Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15-éves lány vagyok. Igazából...

15-éves lány vagyok. Igazából az a problémám, hogy nagyon szerény, és visszahuzódó lány vagyok, de persze csak társagában! Különben, Nem vagyok ilyen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Főleg amikor fiúkkal vagyok. Nem tudok mosolyogni, hiába próbálok, hogy azt hidjék vidám lány vagyok. Nem tudok. Mitől tudnék?suliban is szomorúan ülök a padban.mintha vernének otthon komolyan.pedig voltak barátaim.mármint akikkel jártam.meg minden.csak ez itt a gond..tippek..,hogyan tűnhetnék vidámnak stb.mert a fiúkat így taszítom.sőt a barátnőimet is néha.mit tegyek?
2014. ápr. 5. 17:28
 1/5 anonim válasza:
Add önmagad, ne fordulj be. Ne számítson az, hogy kik mit mondanak rólad, csak saját magadnak akarj megfelelni. Mosolyogni meg akkor tudsz, ha minden rendben van lelkiekben, legbelül! :)
2014. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos lelkileg semmi sincs rendben...

ezen kívül.néha úgy érzem mintha valami bajom lenne..,hogy bolond vagyok:Dcsak én vagyok ilyen?stb.ezen jár az eszem.

2014. ápr. 5. 18:23
 3/5 anonim válasza:
Akkor először láss neki rendbe tenni az érzelmi illetve a körülötted lévő világodat! Ha nem teszed meg, akkor mindenben csak a tüskét fogod látni. Az, hogy néha bolondnak érzed magad, ne aggódj, ez a kamaszkorhoz jár. :):)
2014. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, menj el gyónni vagy akárhova :D de komolyan valamit csinálj bocsáss meg magadtak és társaságba beszélj marhaságokat! :) azzal mindig fel tudom dobni a hangulatot :D
2014. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha lelkiekben nem vagy jól, akkor nem tudsz őszintén mosolyogni, és ha nem őszinte a mosoly, akkor nincs is értelme, mert csak képmutatás.

A probléma az, hogy ameddig nem lesz valaki aki megért, és meg tudod vele beszélni a gondjaidat, addig nem leszel rendben lelkileg, azaz nem tudsz mosolyogni, és ezzel ahogy írtad eltaszítod az embereket :(

Ördögi kör...

Úgyhogy ha van valakid, akivel meg tudod beszélni a gondjaidat, mindenképp tedd meg, és onnantól minden menni fog! :)

2014. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!