Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy mitől lehet az a húzódó enyhén szúró érzés a bal hasam aljánál? és ha kicsit megnyomom akkor egy kicsi gömb valamit érzek. Segitségeteket várom

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. DE ne is itt kérdezd, hanem menj el orvoshoz vele, mert lehet hogy valami komoly. Itt úgyse fogsz választ kapni, mert nem vagyunk orvosok, ha pedig ide is téved egy, képernyőn át úgyse tudja mi a baj.
2014. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát részben igazad van, de sajnos nem vagyok Magyarországon, Hollandiában vagyok és itt elég drága akár egy vizsgálat is mivel még nincs egészségügyi biztositásom,külömben én már láttam itt sok kérdést és válaszokat amik már segitettek nekem. De azért köszi.
2014. ápr. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!