Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az egóm romokban hever. Mi...

Az egóm romokban hever. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Semmiben nem vagyok jó, és ez annyira rosz érzés... A legjobb barátnőm meg mindenbe jó, és ez k****ra rombolja az egóm. Hiába mondjátok, hogy mindenki jó valamiben, mert én nem. Nem vagyok szép, se okos, se jó sportoló. Nem tudok táncolni, énekelni, verseket írni, rajzolni, történeteket írnk, szerkeztő programokat használni... Nem tűnök ki semmivel.
2014. ápr. 18. 22:53
 1/4 anonim válasza:
Ismerős érzés, én is ilyen vagyok sajnos :/ Csak ez mellé még ritka szerencsétlen is
2014. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viktorvarga válasza:

nembaj de ezt hoszutávon tudod fent tartani.

jólehet mindenki valamiben,csak megkell keresni mi az...

2014. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy jó kőművest :D
2014. ápr. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretni tudsz? Ha igen, máris több vagy, mintha bármiben másban lennél profi. Ha azt se nagyon, akkor tanulj meg szeretni. (Vannak jó könyvek.) Mivel manapság ez elhanyagolt terület, ebben te lehetsz a legjobb.
2014. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!