Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 13 éves vagyok és az életem...

13 éves vagyok és az életem romokban hever. Öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,apám nincs,anyám nem törődik velem,a nagyszüleim f@szfejek,a barátnőm szakított velem,alig vannak barátaim,és a legtöbbet gyülölöm,a lányok nem szeretnek(a barátnőm sem szeretett), úgyhogy iskolán kívül otthon ülök egész nap,gépezek és azon gondolkodom,megöljem magam vagy ne?
2013. jún. 8. 19:35
 1/10 anonim válasza:
53%
13évesen inkább tanulnod kéne és minél többre vinni az életben..
2013. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

és ha megölöd magad, akkor jobb lesz? ...ugye, hogy nem...keress valami hobbit, kezdj valami sportba, vagy zenélj...;)


az iskolában meg kell legyen iskolapszichológus, beszélj vele!

2013. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
És azt hiszed, hogy ha öngyilkos leszel azzal mindent megoldasz? Csak az esélyt vennéd el magadtól, hogy éld az életed. A te korodban a tanulás a legfontosabb barátok jönnek még az életben lehet nem most lehet csak középiskolában de lehet hogy csak egyetem / főiskolában és nem csak egy lány van a világon.
2013. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne legyél öngyilkos.Én barátkoznék Veled.Írj privátot!

10/L

2013. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél. Semmiképp.

Nem adhatod fel ilyen korán, fontos lenne hogy bejárj tanulni, azzal egy gonddal kevesebb lenne a jövőben, és így szépen egyesével leküzdhetők! Barátokat is fogsz találni, mindíg van aki megért, csak meg kell találnod. Persze ne bízz senkiben rövid ismerkedés után mert abból nem lesz jó. Barátnőzni még 1-2 évig ráérsz talán. Csak azért ne járj egy lánnyal hogy legyen barátnőd. Olyan legyen akivel létezik a kölcsönös szeretet.

Bennem is volt ilyen gondolat ennyi idősen, nem bántam meg hogy "még egy kicsit" maradtam, jobbra fordultak a dolgok ;)

2013. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Inkább írj privátot, barátkozzunk ;)

2013. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves koromban kezdtem el gondolni rá...de ezidáig kibírtam.

Mondjuk szerintem a sulikezdést már nem élem meg.


17/L

2013. jún. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja tedd meg. Én is megteszem. Mindig azt mondják a "barátaim", hogy senki sem szeret és hogy öljem meg magam. Pedig én semmi rosszat nem teszek velük csak egyszerűen senkinek sem jövök be. Most majd megkapják amire vágytak.
2014. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ugye nem tetted meg?o.o adj eletjelet..es utolso neked sincs igazad, ez amit irtal nem ok h feladd :D
2015. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
xd aki azt írta commentbe hogy majd megkapják amire vágytak ha ő öngyilkos lessz na az tegye meg a világ jobb lessz nélküle senki sem foga sájnálni még a szülei is ünepelnek ha megteszi😊 am én is 13 éves vok öngyilkos leszek 18 éves korom előt után nincs semmi baj az életemben de nincs semmi se az életemben túl üres és túl gyorsan növök fel ugy 9-10 éves koromig azt hidtem úgy is sokára növök fel de most 13 vok és egyre gyorsabban halad az idő az elet sokkal kevesebb mint amennyinek képzeltem és ha úgy is hamar vége minek éljek rettegek a haláltól de minden bap rettegni az életettől meg a haláltól talán rosszabb mint maga a halál. Ja am tedd meg úgy is idegesít hogy sokan élnek magyar országon addig amég élek ez idegesít ha nem teszem meg meg pláne szoval te tedd meg
2017. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!