Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosnak lenni nagyobb...

Öngyilkosnak lenni nagyobb gyávaság, vagy megmaradni abban a sz@rban, amiben vagyunk?

Figyelt kérdés
Én most nehezen döntök. :(
2009. dec. 22. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha öngyilkos leszel, azzal semmi jót nem teszel magadnak, csak fájdalmat okozol másoknak!
2009. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, minden egyes hozzászólónak, akik tkp az öngyilkosságra biztatják az embert.
2009. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lehetne rosszabb, és mindig lehetne jobb.

"De ha csak dünnyögsz mardosod magad, és nyaldosod a sebeidet, ami ma még az ajtón bejött, holnap a kulcslyukon kimegy."

Mint kedvenc dalomban éneklik.

Gondold át. Talán túl sok embernek fájna, ha öngyilkos lennél... Ha csak értük: maradj itt még.

2009. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Most nem tudok mást írni. Bezártam magam és képtelen vagyok kiengedni. Aki szeret, az nincs. Csak egy. De néha önzőnek is kell lenni. Vagy csak aludni-aludni-aludni
2009. dec. 22. 15:42
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok, és képzeld el, kedves kérdező, én egyszer megkíséreltem kamasz fejjel felhasogatni az ereimet, de szerencsére nem jött be a számításom. Amikor hazakeveredtem hajnalban, a szüleim olyan önkívületi állapotban voltak, hogy olyat elképzelni sem lehet. Ekkor derült ki, mennyire fontos vagyok nekik. Mára olyan az életem, amilyet mindig is szerettem volna, és tudod, minek köszönhető ez? Az akaraterőmnek! Egyes-egyedül. Ha nem szeretsz itt élni, költözz át oda. Ha így nem jó, akkor változtass rajta, mert én már tudom, hogy milyen az, ha rádöbbensz, hogy csak 1 életed van ezt csinálni, amit szeretnél...
2009. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem úgy megy mint a filmekben hogy bekapsz 1 tabletát és elalszol. Valószínű hánysz, beszarsz, és ha elrontod az adagot komába esel. Így talál meg a családod, a korházban megmentenek de akkora már csak egy béna zombi leszel. Szóval GONDOLD ÁT.
2009. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 dóriyyi ***** válasza:
Ha öngyilkos leszel akkor nem vagy egyáltalán bátor(abba a percbe), de itthagyod a szeretteidet! Ez nem neked hanem nekik lesz rossz! Ezen azért gondolkodj el! Ha viszont ebbe a szar életbe maradsz akkor lehet, hogy végigdolgozod az életed mégse lesz jobb. Én mindenképpen az utolsót választanám. Nekünk se fényes a helyzetünk, de családom van nem leszek olyan vadbarom, hogy az én hülyeségemből anya nélkül nőjenek fel!!!
2009. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Még a legsikeresebb emberek élete is teli van szar helyzetekkel, kudarcokkal, megpróbáltatásokkal,csalódásokkal,szenvedéssel,stb. Az élet már csak ilyen,ne add fel, tanulj belőlük, és erősebb leszel! Lépj tovább, változtass! Sok sikert!
2009. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyávaság, elszántság és jellem kérdése, hogy tudsz-e változtatni a szar életen. Aki nem tud, annak a könnyeb út az öngyilkosság. Legalább annyi jó legyen neki - gondolhatja.

De viszont annak meg milyen jó megdöntve saját magát képes helyreállni, újrakezdeni az életet. Milyen nagy ööm lehet ez annak akinek sikerül :)

2009. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ugyan sikerült újra kezdenem, de mégsem voltam boldog azóta egy percet sem. Kívánom, hogy minenki másnak jobban sikerüljön!
2009. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!