Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha nem tudok egy pasi mellett megmaradni?

Figyelt kérdés
Már a második olyan fiúval járok, akit rettentően szeretek, de mindig akad valaki, aki mellette próbálkozik nálam (néha többen is) és én valahogy mindig elég közeli viszonyba kerülök velük... nem megcsalásra értem, csak flört, stb.
2011. aug. 19. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
asd
2011. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Trolololol!
2011. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném normálisnak. Ha valakit rettentően szeretsz, akkor miért vágynál másra? Viszont, ha még nem csaltál meg senkit (remélhetőleg nem is fogsz) addig nincs nagyon nagy baj, azt hiszem...
2011. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Ennek egyetlen oka van Terhes vagy........(vagy Lezbi) inkább légy terhes
2011. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeritem abszolút nem normális, ellent mondasz magadnak: nagyon szereted, de ha mellette hajtanak rád akkor azokkal közelebbi kapcsolatba kerülsz. Ha igazán szeretsz valakit akkor nincs szükséged arra, hogy máshoz közelebb kerülj!!! Persze úgy nem baj ha csak baráti, de tudni kell azt a határt, amit egyik fél sem léphet át, mert azt a kapcsolat elszenvedi. Ha nem vagy benne biztos, hogy mégis ki mellett le igazán jó akkor inkább ne kezdj semmilyen kapcsolatba.
2011. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Hány éves vagy? 14-17 ig tájolnálak be.


Ha ennyi idős vagy, akkor még mondhatni "normális" a tinik között ez gyakori dolog sajnos...ha pedig 20 körül vagy, akkor elég durva dolog, ez azt jelenti, hogy még nem nőttél fel egy kapcsolathoz.

2011. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2022. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!