Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én egy átlagos külsejű lány...

Én egy átlagos külsejű lány vagyok, és "várok az igazira" típus, lehetséges, hogy egyedül halok meg?

Figyelt kérdés

Mekkora az esélye, hogy egy olyan fiú érdeklődik irántam, akiért én úgyszintén odáig vagyok?

Sosem volt bennem arra késztetés, hogy már túl akarok lenni a dolgokon, tehát nem sietek.


2013. szept. 10. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a te lélektársad. Érzem, velőből.
2013. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tini vagy, még megjöhet az eszed.

Lehetőleg még a 3-ik X előtt gondolkodj el a kompromisszumon, ha még szükséges és akkor nem lesz gond.

2013. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2x2x2=8 az eredő odds. Tipszmix!
2013. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2013. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A. Bundy ***** válasza:
100%
mindennek megvan az esélye, lehet hogy egy perui sámán egy varázslatot mond rád amitől az összes szeretetre éhes cica téged fog követni, mint a macskák nagy vezére, de lehet hogy pont most fog rádírni gyakorin a nagy Ő, vagy hogy a téren egy hatalmas rés keletkezik és a télapó az élete feláldozásával menti meg a terminátort
2013. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség várni az igazira.

Lehet az lenne a legjobb, akinek esélyt se adsz, mert szerinted nem igazi alap.

Sajnálom, de mindenki a világon egyedül hal meg.

Amúgy lehet még pasid, ha nem a tökéletesre vársz, mert olyan nincs.

2013. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet..ez a várok az igazira, meg a nagy Ő-re egy bullshit, úgy ahogy van.
2013. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak otthon ölsz és vársz, akkor 100%, hogy egyedül halsz meg... vagy lehetsz macskásnéni is! :P

De na... legyenek hobbijaid, járj el barátnőiddel, sportolj, stb... érezd jól magad, légy nyitott mindenre! :))

2013. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha még nem múltál el 18, addig nincs értelme ilyeneken merengened. A 18 nemcsak a testi érettség kora is, de általában atájt kezd el minden ember éretten gondolkozni.


Ha már elmúltál 18, akkor se fogsz egyedül meghalni, mert ha lány vagy és nem is nézel ki rosszul (márpedig magadról azt állítod hogy a rossznál jobban nézel ki), akkor biztos hogy találsz magadnak párt, még akkor is, ha ő nem pont az akiről álmodoztál.


Ha a szerelem hajt, már az egyetemen fogsz találni olyat akibe nemcsak belehabarodsz, de még le is fekszel vele!


F/21

2014. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!