Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek szokott olyan érzésetek...

Nektek szokott olyan érzésetek lenni, hogy jól esne egy ölelés? Nektek volt már olyan ölelésetek, hogy nem akartátok elengedni egymást? F

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem, az ilyesmi távol áll tőlem. L
2014. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szokott, de nem mindig van a közelemben olyan ember, akit indokolatlanul ölelgethetnék.
2014. ápr. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon bújós vagyok, de sajnos a környezetem, ismerőseim, barátaim körében nem divat az ölelkezés... sajna csak családon belül élhetem ki magam. :)


Kár, hogy itthon még nem terjedt el az ingyen öleléses mozgalom. Ott lebzselnék egész nap, hogy feltöltődjek. :D

2014. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Én utálok ölelkezni. Ez valószínűleg azzal függ össze, hogy az érzelmeimet sem nagyon szoktam és nem is szeretem kimutatni. Egyszerűen nem tudom, ez van,ilyen vagyok.:)

De még nekem is volt, hogy igazából nem is tudom miért,csak úgy ok nélkül egy adott pillanatban olyan világtalannak éreztem magam és akkor jól esett egy ölelés egy baráttól, akit olyankor valóban nehezen tudtam elengedni,egyszerűen jól esett a dolog.

De kutatások is azt mutatják és tudósok is azt állítják, hogy egy igazi ölelés nem rövidebb 20 mp-nél,mivel csak ilyen huzamosabb ölelés folytán tud csak elég boldogsághormon termelődni az emberi szervezetben.Érdekes dolgok ezek..:)

18/l

2014. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2014. ápr. 22. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!