Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok érzékeny és...

Miért vagyok érzékeny és ennyire szeretethiányos? Pedig fiú vagyok, nagyon rosszul esik minden apróság, az ölelés pedig nagyon hiányzik egy idő után, meg igazából minden ami jólesik. Lent?

Figyelt kérdés

Nem vagyok emós és nem is nézek ki úgy, tehát hanyagoljátok az ilyen válaszokat.

Ezek mellett önbizalmam is teljesen nulla,az érzékenység pedig..nem szeretnék ennyire,tudok rajta valahogy változtatni ? 16/F


2012. nov. 15. 23:07
 1/5 anonim válasza:
2012. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
életkori sajátosság is lehet, sok tini van igy a hormonális és testi változásoktól.
2012. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem teljessen ugyanez a helyzet... anya is ilyen, valszeg tôle örököltem, nekem szinte létszükséglet, hogy szeressenek és szerethessek :/

én nem tudtam változtatni rajta, de ha tudsz hajrá... úgy minden egyszerûbb lenne :) 17/F

2012. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl lehet élni, bár igaz hogy néha fáj 14/L
2012. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!