Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen könyveket olvassak?

Milyen könyveket olvassak?

Figyelt kérdés

Eddig nem olvastam könyveket, de nagyon szeretném inkább arra tölteni az időmet mind gépezésre!

Nagyon érdekel a tudomány, nem csak elektronikai téren, hanem az orvosi tudomány is. A természetet, állatokat is nagyon szeretem! Milyen könyveket ajánlanátok amik segitenének jobban kiismerni ezeket a témákat?


16éves Fiu vagyok!



2014. ápr. 25. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos... én pl bementem a sulim könyvtárába, előadtam a könyvtárosnak hogy mit szeretnék, kb hasonló stílusban mint most te, és a kezembe nyomott egy 2-3 könyvet :)


De ha gondolod bemehetsz más könyvtárakba is, ők meg ezért vannak hogy segítsenek :)

Én még anno pszichológiával foglalkozó könyveket kerestem, kaptam is jó sokat :)


Állattan, állatélettan, biológia, meg még egy csomó ezzel kapcsolatos dologra is rá tudsz keresni; a tudományban ami még izgalmas lehet az az elméleti fizika - m elmélet, húrelmélet, 11. dimenzió, ilyesmik.. érdekes téma :)

2014. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vajdaságban élek, szerbek között, szerb középsuliba is járok! szerbül nem érteném meg az ilyen könyveket (lehet még magyarul se fogom)! Sajnos sok olyan magyar szó van amiket még nem halotam, és nem tudom a jelentését (de anyanyelvem magyar)! Naprol napra hallok új szavakat, sokat skypen, a magyarországon élő "ismerősöktől" akikkel szoktam beszélni! Néha széggyelek is rákérdezni hogy mit jelentenek! De azért megprobálkoznák egy ilyen könyvel, talán abbol is sokat megtanulhatok! :)
2014. ápr. 25. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csak tudományos könyveket olvass, bár nagyon jó, hogy olvasni akarsz. :)
2014. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A regények, és hasonlók nem nagyon érdekelnek, mert ha elakarok kalandozni, akkor lenézek egy jó filmet! És mivel nagyon szeretem a tudomány, és én is szeretnék valamit feltanálni amivel jobb élete lehet az embereknek. Ezért szeretnék ilyen könyveket olvasni! Az internettem már rendeltem is egy zentai cégtől egy könyvet, és ha azt elolvastam, és hasznosnak találtam rendelek még többet!!!
2014. ápr. 26. 20:31
 5/5 anonim válasza:

Nagyon ajánlom Molnár Gábor könyveit. Ha szereted az útleírásokat, rengeteg természetről szóló könyve van, és szinte mind saját tapasztalaton alapul.

[link]

2014. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!