Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen könyveket olvassak el?

Milyen könyveket olvassak el?

Figyelt kérdés
Egyszer szeretnék egy argentín dogot. Tudom, sokan írják hogy első kutyának ne stb...de én ilyen fajtát szeretnék majd valamikor jóval később, de addig is szeretnék nagyon sok mindent megtanulni a kutyatartásról, gondozásról, nevelésről, a fajtáról, MINDENRŐL.

2014. ápr. 6. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Olvasgasd sokat a gyk-t, én innen tanultam rengeteget, mikor a problémás kutyám miatt felnéztem ide. :D Azóta rájöttem hogy átvágott egy szaporító, igenis fontos a tk., kaptam ajánlást kutyasulira (rendbejött a kutyám, tudom kezelni pedig nem egyszerű fajta), rájöttem hogy a Pedigree nem a minőségi táp kategória, mennyire fontos az ivartalanítás... Tényleg rengeteget tanultam itt, nem is gondoltam volna. Ezen kívül a Kutyapszichológia című könyv, a Ceasar Millan könyvek, meg még sok-sok hasznos könyv létezik, nézz szét a Libriben! Biztos létezik kifejezetten argentin dogos is! :)
2014. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:) amúgy amiket leírtál azokat én is mind megtanultam innen:D csak hát nem akarok olyan könyvekre költeni amik lehet nem olyan jók ezért gondoltam megkérdezem itt:)
2014. ápr. 6. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez az írás nagyon jó a fajtáról szerintem:


[link]


Egyébként én a helyedben inkább tenyésztőktől tanulnék :)

2014. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető neveléshez én is Cesar Millan könyveket, és Jan Fennel Kutyapszichológiáját ajánlom. Plusz Cesar Millan műsorát (az összes rész fenn van angolul a youtube-on).
2014. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék majd tenyésztőktől segítséget kérni, csak gondoltam nemúgy megyek oda valakihez, hogy semmit nem tudok:D köszi szépen a válaszokat :))
2014. ápr. 6. 13:59
 6/6 Firestorm ***** válasza:

A kutya hétköznapjai is nagyon tanulságos könyv.Abban minden le van írva amit a kutyákról a kutya tartásról érdemes tudni.A kutya viselkedése,nevelése,beszéde stb...

[link]

2014. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!