Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítségetekre lenne szükségem...

Segítségetekre lenne szükségem, fontos?

Figyelt kérdés
Több éve még olyan 5-6 éve állandóan kint voltunk haverokkal, aztán nekiáltam gépezni és bekockultam szó szerint. Az a baj hogy ha el kell menni bulizni akkor mindig rettegve megyek el, társaságban is mindig félek, hogy mit szólnak, stb. Hogyan tudnék ezek ellen tenni, hogy ne féljek elmenni bulzini, társaságba lenni?
2014. ápr. 25. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

SZia!


Pontosan én is így vagyok azzal a eltéréssel,hogy én nem is beszélek senkivel csak akkor ha gond van...ez nálam olyan 7 hónapja kezdödött,Ezen a legkönnyebb változtatni,hogy egy napra nem kapcsolod be a gépet csak pihensz a ágyba semmi elektronikusra nem nézel utána másnap elmégy sétálni,kajáldába kajálni majd utána felhívod a haverokat,hogy mégy bulizni jöjjenek veled.

2014. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pontosan mitől félsz a társaságban? Ha nincs párod esetleg akkor az sokat segítene, ha lenne.
2014. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!