Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem akar velem senki se...

Miért nem akar velem senki se összejönni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, értelmesnek tartom magam egy elég erős gimnáziumba járok most járom ott a második osztályt az átlagom olyan 4,2 körül van szóval buta nem vagyok. Szépnek gondolom magam elég sok pozitív visszajelzést kapok efelől hosszú barna hajam van 170 cm vagyok és olyan 53 kilo. Sok fiú próbálkozik nálam de nagyrészt elutasítom őket, akivel én szeretnék kapcsolatot ott meg én leszek elutasítva egyszerűen nem értem miért... Kavarni csak úgy bulikba elég ritkán szoktam ( mostanában 1x szilveszerkor és egyszer utána ) Nem tudom mi van nagyon szeretnék már egy kapcsolatot de soha nem jön össze. Tuti valami baj van velem :/

2014. ápr. 27. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem akar velem senki se összejönni?"

"Sok fiú próbálkozik nálam de nagyrészt elutasítom őket"

fuck logic

2014. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet.


Kiegészítés:


"átlagom olyan 4,2 körül van szóval buta nem vagyok"


Valóban nem vagy olyan buta, de nem tűnsz kiemelkedően értelmesnek se. Én elsőre nem látok benned semmi különlegeset. Sőt, ahogy folytatod a kérdésed leírását - "Kavarni csak úgy bulikba elég ritkán szoktam ( mostanában 1x szilveszerkor és egyszer utána )" - még inkább antipatikusabbnak tűnsz a számomra. Én nem szeretnélek megbántani, de pont azt kérdezted, hogy mi a probléma, és én erre válaszolok.


Igazából főleg azzal van baj, hogy gondolkodsz erről az egészről. Bár nincs okod aggodalomra. Attól függetlenül, hogy én a kérdésed leírása alapján mennyire (nem) tekintelek rokonszenvesnek, valószínűleg hamarosan lesz barátod, ha tényleg szeretnéd.

2014. ápr. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!