Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Hogyan fedezzem...

Mit tegyek? Hogyan fedezzem fel önmagam?

Figyelt kérdés
Nincs senkim. Senkinek nem mondok el szinte semmit, mert a körülöttem élők úgysem értenek meg, ezért írom le ide a problémámat, hátha volt/van valaki hasonló helyzetben vagy hátha tud valaki valami okosat mondani. Szóval: Egy 16 éves lány vagyok. Kb 2012-ig "jó" életem volt, elvoltam, mint hal a vízben. De minden megváltozott. Teljesen másként látok mindent...és utálok mindent. Depressziós lettem. Ennek az okait nem nagyon fejteném ki.. A lényeg, hogy nagyon sok emberben csalódtam, mindenki csak kihasznált és mára már nem tudok megbízni senkiben, beszélni sem szeretnék senkivel, csak azt szeretném, hogy mindenki felejtsen el. Utálok mindent. De legeslegjobban magamat utálom. Vagy úgy nem lehet utálni magam ha nem is tudom ki vagyok?! ..eddig az voltam ami, de most beindult valami változás. Már nem olyan vagyok, mint régen. És most nem tudom milyen vagyok. Nem tudom mit akarok.. Nem tudok semmit. Olyan tehetetlennek és senkinek érzem magam. Én szeretnék valaki lenni, aki szeret önmaga lenni, aki magabiztos és jól érzi magát a bőrében. Ezzel ellenben vannak pillanatok, amikor úgy érzem, hogy nem érdekel semmi, elvagyok én így is, hogy egy jelentéktelen, szerencsétlen senki vagyok..
2014. ápr. 29. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichológiai könyveket olvass.

Nekem a kedvenceim Yalom, Fromm, Frankl, Buscaglia...

2014. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia én is nagyjából ebben a helyzetben vagyok csak én már nem is tudom milyen régóta utálok mindent és mindenkit utálok emberek közé járni,utálom a "családi" programokat meg beszélgetni is utálok.

Majdnem 17F

2014. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első kommentelő! Köszönöm, elolvasom őket:)


097! Én is így vagyok:) Utálok mindenkit, utálok emberek közt lenni, és beszélni sincs kedvem senkivel..:|

2014. máj. 8. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!