Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el önmagam?

Hogyan fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés

Nagyon csendes, visszahúzódó vagyok. Ha 1-2 emberrel kell csak beszélni, vagy olyanokkal akikkel nagyon jóba vagyok akkor vagyok igazán önmagam. De ha egy nagyobb társaságban vagyok meg se szólalok szinte, csak ha kérdeznek. Még a saját osztályomban is így van legtöbbször..


Már nagyon magam, hogy hogy lehetek ilyen szerencsétlen? Miért nem tudok olyan lenni, mint mások? Miért nem tudok olyan nyitott lenni?


Próbáltam ezen változtatni, próbáltam kevésbé visszahúzódó lenni, de nem megy. És nagyon rossz érzés amikor egy társaságban szinte kívülállónak érzem magam emiatt, mert nem kapcsolódok be a beszélgetésbe. Nem merek, de nem is tudok. Emellett még nagyon halk is a hangom, így ha megszólalok szinte alig hallják..


Szeretnék már ezen változtatni. Emellett az is zavar, hogy soha nem volt még barátom ( de fiúk sem érdeklődnek utánam). Nem mondom, hogy annyira szép vagyok, de nem is tartom magam csúnyának. Vannak átlagos lányok akik megszerezhetik akit akarnak, nekem nem sikerül.. Ezt én arra fogom, amilyen vagyok.. nem vagyok nyitott, a fiúknak meg gondolom egy ilyen lány nem kell. Ezért is akartam más lenni, de egyszerűen nem megy.


Már csak el szeretném magam fogadni, hogy ne érezzem magam emiatt állandóan rosszul, hogy ne érezzem azt, hogy egy senki vagyok, egy szerencsétlen.


Mit lehet tenni, hogy elfogadjam magam?


17/L


2013. dec. 21. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
<3
2013. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez lányoknál nem olyan nagy tragédia.


De ha nagyon zavar, akk figyelj oda miről beszlgetnek és jegyezz meg pár vicces sztorit, más közösségekben hasznukat veheted. :)

2013. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Fogadd el, hogy ki.baszott veled az élet.
2013. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy introvertált vagy? Nem fáraszt ha sok ember van körülötted? Szeretsz időnként egyedül lenni a gondolataiddal?
2013. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elfogadod hogy ez van, és van amin lehet és van amin nem lehet változtatni.


Keresel magadban pozitív dolgokat értékeket.

2013. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna. :/

15/L

2013. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!