Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszióból hogy tudnék...

Depresszióból hogy tudnék kilábalni? 14/L . ( többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval már pár hete " depressziós " vagyok.... Minden nap szomorúan kelek fel...a suliban viszont elvagyok...hazaérek és ismét rossz kedvem lesz.. Elkezdek sírni, nem birom abbahagyni...es sajnos ennek az okát sem tudom , mert nem lenne okom szomorúnak lenni.( mindenem megvan, szüleimmel, barátaimmal jó kapcsolatom van...) Tudna valaki segíteni?? Mitől lehetne esetleg jobb kedvem?
2013. máj. 1. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
jajj a szegény 14 éves kislány depressziós. Szegénykém.. nem körülötted forog a világ?? embereld már meg magad öcsém!! -.- 17/f
2013. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy....-.-"
2013. máj. 1. 15:26
 3/4 anonim válasza:
ezt nem depressziónak hívják, hanem teenager kornak. legyél többet marátokkal, pörgesd fe az életed. egyél csokit,
2013. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Foglald el magad. Ha nincs sok okod rá, akkor két dolog lehet: vagy tényleg depresszió, de akko örökölt, ha meg senki nem volt depressziós a családodban, akkor szimplán el vagy kenödve, tinikorral jár, nekem is mindig szar kedvem volt, majd helyrejössz, fel a fejjel! :)
2013. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!