Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenben kételkedek, és még...

Mindenben kételkedek, és még azt is többször meggondolom, amit már nagyon régóta el szeretnék élni. (? )

Figyelt kérdés
Valamiért mindig akármit el akarok érni, és mikor végre rengeteg idő után eljön az a pillanat, hogy el tudom érni, akkor elkezdek benne kételkedni, hogy miért is akarom én ezt, és rengetegszer meggondolom, hogy biztosan ezt akarom-e. Még nagyon egyszerű dolgokkal kapcsolatban, mikor már nagyon régóta szerettem volna egy Nirvana feliratú pólót, és mikor elmentem megcsináltatni, akkor is elfogott ez az érzés. Miért van ez? 13/L

2014. máj. 3. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Döntésképtelen vagy, és ez nem jó. Azt írják az okosok, hogy az emberek azért nem döntenek, mert akkor az összes többi alternatívát a döntésükkel megszüntetik, és ettől megijednek. Márpedig dönteni sokkal jobb, még rosszul is - mert abból is lehet tanulni -, mint nem dönteni és hagyni magát az embernek sodortatni az élettel. Mert aki sodródik, az nem él, csak van. Ha ez a problémád nem javul, akkor beszélj róla szüleiddel, ha nem tudnak ők sem segíteni, akkor pszichológus.
2014. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!