Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves vagyok és kezd szőrösö...

13 éves vagyok és kezd szőrösödni az arcom de a szüleim megtiltották hogy leborotváljam de engem nagyon zavar szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 19:03
1 2
 1/11 katona nóra ***** válasza:
KÖNYÖRÖGJ A SZÜLEIDnek
2014. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
epiláld
2014. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Beszélj a szüleiddel. Mond meg nekik őszintén, hogy téged ez zavar, és kérdezd meg, miért nem akarják, hogy borotválkozz.
2014. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen kezdtem,így szerintem korai.Ha majd megtörténik az első borotválásra ösztönző tanács valamelyik osztálytárs részélről,akkor majd mesélj erről a szüleidnek és megfogják érteni,hogy akár még cikizhetnek is miatta,s ezt ők sem szeretnék.De amíg csak neked nem tetszik,addig nem ajánlom,mert gyorsabban fog nőni.

17 F

2014. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megborotválkozol és kész. Mit fognak csinálni? Elfenekelnek? vagy legalább valamivel megindokolták hogy miért tiltják?!
2014. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt mondták h még túl fiatal vagyok pedig az osztálytársaim is azt mondják h ők is már borotválkoznak és nekem is kéne
2014. máj. 8. 09:15
 7/11 anonim ***** válasza:

veszel egy borotvát és leborotfálod. éjjel, amikor mindenki alszik, vagy kora reggel, a fürdőszobában.

a szüleidnek fel sem fog tünni! az apró változásokat nehezen veszik észre az emberek egymáson.

tedd meg, mivel téged ez zavar. :)

2014. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de csak észreveszik h egy fekete bajusz egyik naprol a másikra eltűnik
2014. máj. 9. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd 17 éves korodban is ezt mondják? Hagyjuk már... Az meg hülyeség, hogy gyorsabban fog nőni... 12 éves korom óta borotválkozok, itt vagyok 20 éves, azt még mindig foltokban nő csak a szőr... Most már kezd zavarni, hogy mi a tökömért nem tud normálisan kinőni... :D
2014. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azt mondták hogy túl fiatal vagy? miért, a borotválkozás korhatáros? ha szőrösödsz akkor már eleve nem vagy túl fiatal. próbáld ezt megértetni velük.
2014. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!