Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem egy ember nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem egy ember nem tud hirtelen megváltozni valaki miatt. Meddig lehet megjátszani a tökéletes férfit?

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat ami nagyon gyorsan jött és nagy a szerelem. DE! szerintem csak azért mert a srác a tökéletes férfit játsza. Türelmes,megértő,jó fej,rohangál a lány elé ha az épp hazafelé tart pedig alapjáraton mindenre lusta és szinte mindennek az ellentéte mint ahogy a csaj gondolja. De vajon meddig képes valaki ezt eljátszani a másik kedvéért? Mielőtt valaki féltékenynek hinne gyors közlöm,hogy majdnem 2 éve van párom :) Csak jót mulatok a helyzeten és várom a végkifejletet. A srác egy exem.
2013. nov. 27. 06:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi-Mi-Mivan? Most van egy 2 éves kapcsolatod és exed? Nem tudom összetenni.

Most kin mulatsz? Exen, vagy az aktuális párodon? Zavaros az egész.

2013. nov. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az exen mulatok :) Én tudom milyen valójában és egyáltalán nem az akinek most megjátsza magát.
2013. nov. 27. 07:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem tud. Addig játssza ezt amig el nem éri a célját a csajnál. Ha úgy érzi "nyeregben van" majd szépen visszalustul.
2013. nov. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 zotanbro ***** válasza:
ha a multban te dobtad akkor lehet h most probal megfelelni ..amugy neg meglehet valtozni :)
2013. nov. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát adja isten,hogy megváltozzon,de tegnap még lusta és unalmas stb ma meg már érdekes és pörgős? túl gyors ez szerintem.
2013. nov. 27. 07:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rajong a lányért fellángolás vagy szerelem az elején ilyenek a pasik. Az is lehet, hogy megtalálta azt az illetőt aki felé ezt nem nyűgként éli meg hanem szívesen teszi, akkor elképzelhető, hogy hosszabb távon is megmaradjon ez a viselkedés ha a csaj úgy áll hozzá. De általában a kezdeti lelkesedés ahogy kopik, úgy kopik az ilyen emberből a törődés is. Akinek nem alap személyiségvonása az odafigyelés kedvesség és gondoskodás az nehezen tudja huzamosabb ideig így előadni magát. De mivel még az elején vannak ezért "ez a kötelező protokoll". Rengeteg pasi működik így. Majd ha már biztos lesz a helyzete és egy kicsit megszokta a csajt visszatunyul és jön ide szegény csajszi írni, hogy megváltozott a barátja. Vajon már nem szereti?
2013. nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Min. 2 év telt el azóta. Azalatt fejlődhetett pozitív irányba valamennyit.

Simán lehet, hogy odavan a lányért és megpróbálja jól csinálni a dolgokat. Lelkesen.

Az is lehet, hogy te és a többi volt barátnője egy kicsit "felnevelte". Akár kapcsolatban, akár a szakítással.

Viszont ha téged ez nem zavarna valamennyire, akkor nem foglalkoznál vele.

2013. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van aki ilyen alapból...


Viszont az én exem 1,5 évig csinálta...

Emiatt is mentünk szét...

Megprőbálta. Úgymond kitalálni, hogy én milyen fiúra, férfira vágyom és azt csinálta. Mivel elég erős jellem vagyok így én lettem a domináns a kapcsolatban, csakaz volt amit én akartam. Ez nagyon rossz, hiszen nem egy gyereket akartam, hanem egy társat magam mellé.(már 19 évesen is)

A fiú megprőbált mgfelelni a szüleimnek, az ő szüleinek, a nagy testvér szerepének...stb...

Egy kicsit összeomlott a világa, amikor én szakítottam, és sulit is kénytelen volt váltani. Nem vesztünk össze,

Évek múltán is er prőbáltam ráébreszteni, hogy incs saját személyisége, mert mindig másnak akar megfelelni. Ne prőbálja meg kitalálni, hogy más mit akar, mert örökké nem lehet így élni. Az lesz a megfelelő társ neki, aki önmagaért fogja szeretni, és nem azért, amt mutat a neki, a rokonai, pedig ígyis úgyis szeretni fogják.


Tehát van ilyen is.



Viszont, ha a srác tényleg lusta, és nem oylan mint a lány gondolja a sztoridban, akkor ha nem gyakorlott "színész", mint az én exem, aki személyiség kaméleipon volt, akkor pá hőnapot, max fél évet adok neki...

2013. nov. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De miért próbál megváltozni egy másik nőnek? Azért megváltozni mert az exemnek nem voltam jó? Butaság! Lehet, hogy a mostani pont elfogadná sőt így szeretné ahogy van. Felesleges megváltozni szakitás után! Előtte kell!


Ha Te PONT EZÉRT (illetve ennek hiányáért) dobtad ki akkor lehet benne egyfajta megfelelési kényszer, amivel ha nem beszélték meg akár még az új partner agyára is mehet. Ilyenkor közvetve de akár te is lehetsz oka a szakitásuknak.

A másik verzió (ami ha nem ezért dobtad szerintem valószinübb) hogy taktikázik. Ezzel próbálja magába bolonditani a csajt.

Tudni kellene miért szakitottál vele és hogy ez Őt mennyire viselte meg. Okozott-e benne akkora traumát, hogy meg akarjon változni. Csak önmaga miatt sikerülhet. Ha nem akarja a változást, csak magára erőlteti akkor nem fog neki menni hosszú távon.

"Változás akkor következik be, ha az illető kap egy nagy pofont az élettől".

2013. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Ne irigykedj, hogy érted nem tette meg. Nem vagy elég jó.
2013. nov. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!