Ez természetes?

Figyelt kérdés
13 éves, lány vagyok. Koromhoz képest mindig is éretten viselkedtem, emiatt, kiskorom óta mindig, mindenki bántott/bánt. Barátaim alig vannak, de rájuk se számíthatok. Több mint fél éve nagyon rákattantam az internetre. Itt találtam olyan személyeket, akik meghallgatnak és megértenek. Jó, azért van 2 igaz barátom, akik valójában fiúk, de rájuk bármikor számíthatok. Elég sok időt töltök az internet előtt, és már valahogy edzésen sem érzem jól magam a többiek társaságában(röplabdázok). És hozzátenném, hogy egyre sűrűbben rámtör a sírógörcs. A szomorúságot megszoktam, hiszen megérzem ha valami rossz fog történni velem. Már 4× majdnem meghaltam kiskoromban, és születésemkor. Most fogyatékos lehetnék, vagy egyéb rendellenességeim lehetnének, de Hála Istennek nincs. De ha mégis "különleges" vagyok, akkor miért van ilyen keserű sorsom? Tudom lehetne sokkal rosszabb is, hiszen itthon megkapok mindent amire szükségem van, de mégis a magány miatt már sokszor gondolkoztam öngyilkosságon. De mindig az jut eszembe, hogy akkor Isten miért teremtett?! Most biztos jót szórakozhat rajtam... Úgy érzem csak az interneten találok megnyugvást, és nincs már ebből a sötétségből kiút.

#internet #lány #magány #bánat #nem tudok több ilyet hirtelen
2014. máj. 10. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés?

Ha vannak a neten barátaid, akikkel jól kijössz, azzal nincs baj, amíg nem akarnak többet, mint a beszélgetés.

Miért gondolod, hogy valaki teremtett? Ne mindig másra mutogass, a te életedet te tudod megváltoztatni.

Ha depressziós vagy, és ezek a barátaid nem tudnak segíteni ebből kimászni, akkor irány a pszichológus.

2014. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem mondanám, hogy átlagos. De mivel én is hasonló cipőben jártam/ok, meg tudlak érteni.

Egész egyszerűen az történt, hogy kevés ember van körülötted, aki meg tudna érteni. Ezzel nincs is baj, amíg az internet létezik, bárkivel tudsz beszélni, akár velem is privátban. Keress hozzád hasonló gondolkodású embereket, a sportot ne add fel!

2014. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!